Všichni se chtějí zamilovat, jenže se to jaksi nedaří. Nejblíže byl spisovatel Joe, který na prázdninách v Benátkách potkal úžasnou Von. Díky své dceři z prvního manželství DJ, která znala Voninu terapeutku a ochotně svému otci radila, jim to moc klapalo. Joe byl ale až příliš dokonalý. Zato DJ se zamilovává prakticky na počkání - gondoliér, mladík na letišti, kdo by to počítal. Její nevlastní sestra Skylar zase nejdřív spolkla zásnubní prsten a o pár dnů později ji okouzlil propuštěný trestanec. Když před ní vykradl obchod, bylo po lásce. Ale to zdaleka není všechno, vás v této báječné komedii čeká. Až se na konci filmu vysíleni smíchem seberete z podlahy, napadne vás, jestli se geniální autor Woody Allen už konečně úplně nezbláznil. (Bonton Home Video)

Stružák

Páni, tohle chci určitě vidět znovu. Je vidět, že ještě 18 let zpátky Woody Allen točil filmy s nápadem. Nikdy bych nevěřil, že od něj uslyším tak uzpívanej film plnej muzikálovejch čísel, včetně stepu, tanečního představení duchů a německý služebný hrající hokej v domě na podlaze. Film je hezky vyváženej, hudební čísla střídaj vtipný dialogy (ten děda je super!) nebo zajímavý vypravěčský styl... Tohle je film, kterej mě v podstatě měl pořád čím překvapit. :-) I na konci, ten Woodyho a Goldin "antigravitační" tanec, byl hrozně fajn, netradiční a zpracováním nečekanej. ()

TeeAge

|| Scenár: Woody Allen | Hudba: Dick Hyman | Distribúcia: Miramax Films | Rozpočet: 20 miliónov $ | Tržby: 34,633,353 $ || Woody Allen napísal vtipný scenár, kde si aj zahral hlavného predstavitela, zámerne krčovito sa chovajúceho starého mládenca, v ktorom túžba po vášni ešte z ďaleka nevyhasla. To isté sa dá povedať i o Woodym v reále v roku 2014. Dúfam, že mu tá životná vášeň vydrží ešte dobrých pár rokov :) Edward Norton a Tim Roth sú pre mňa z uhlu pohľadu hereckého čerešňou na torte. Norton spevácky skôr priemerne ;) 78% | Blu-Ray, THX, EN DTS | ()

petaspur

Přehršle hereckých osobností dokazují, že někteří z nich při hodinách zpěvu občas chyběli, ale nadšení do předání informací divákovi hudební formou jim rozhodně nechybí. Velmi sympatickým se mi jeví skvěle přátelský vztah Joea a Boba - současného manžela bývalé Joeovy manželky Steffi. Rovněž Skylar dokazuje známou pravdu, že žena si cení spolehlivého partnera, ale grázlík je vždy ve výhodě. A vztah Joea s Von je vzhledem k fyzickým dispozicím hereckých představitelů poměrně nepravděpodobně zábavný. ()

santiamén

6.5/10 Těžké hodnocení, protože tento neobvyklý muzikál s nepěvci má něco do sebe, typicky allenovský humor a neurotické chování postav se podařilo zachovat, ale při sledování jsem se stihla i nudit, tak mi nezbývá než konstatovat, že Woody nasadil sám sobě laťku příliš vysoko a tady se jí nepodařilo dosáhnout. Obsazení je luxusní, herecky není co vytknout (až na toporná muzikálová čísla - zpívat tady nijak zvlášť neumí nikdo). Obsahově je film zábavný a vlastně by mě bavil daleko víc ironicky právě bez muzikálových vložek, které nejsou pro děj nijak potřeba, ničím nevynikají, nemůžou se ani náhodou rovnat kvalitě běžné muzikálové produkce a až na výjimky (pohřební síň, bratři Marxové, závěrečná scéna na břehu Seiny) mi odváděly pozornost jinam. ()

viperblade

Kdyby mi někdo před tímto snímkem řekl, že Woody Allen natočil muzikál, ve kterém má románek s Julií Roberts a že to vůbec nevypadá nevěrohodně, tak bych mu nevěřil. Nicméně po zhlédnutí Everyone Says I Love You musím uznat, že bych se mýlil. Tohle je totiž skvělý film, který se ani na malý moment nebere vážně, který je napěchovaný pozitivní náladou (což je u Woodyho hodně nezvyklé) a hlavně je to film, který nikdy nesklouzne ke kýči. A já si ho užíval každičkým momentem. Navíc všichni herci hráli/zpívali senzačně, nejen již zmíněná Roberts, ale i mladá Natálka či Alan Alda. Navíc mě potěšila Goldie Hawn, kterou jsem už hodně dlouho nikde neviděl. Abych to nějak uzavřel, tohle je jeden z nejhvězdnějších a zároveň i nejlepších filmů Woodyho Allena. 100 %. ()

• Jediný muzikál Woodyho Allena. (D3VIL)
  • Woody Allen neřekl nikomu z herců, že se jedná o muzikál, dokud nepodepsali smlouvu. (D3VIL)