Všichni se chtějí zamilovat, jenže se to jaksi nedaří. Nejblíže byl spisovatel Joe, který na prázdninách v Benátkách potkal úžasnou Von. Díky své dceři z prvního manželství DJ, která znala Voninu terapeutku a ochotně svému otci radila, jim to moc klapalo. Joe byl ale až příliš dokonalý. Zato DJ se zamilovává prakticky na počkání - gondoliér, mladík na letišti, kdo by to počítal. Její nevlastní sestra Skylar zase nejdřív spolkla zásnubní prsten a o pár dnů později ji okouzlil propuštěný trestanec. Když před ní vykradl obchod, bylo po lásce. Ale to zdaleka není všechno, vás v této báječné komedii čeká. Až se na konci filmu vysíleni smíchem seberete z podlahy, napadne vás, jestli se geniální autor Woody Allen už konečně úplně nezbláznil. (Bonton Home Video)

HiddenDragon

"Nevideli jsme se pri joggingu?" "Jo, ja jsem ten s infarktem." "Vy zijete! Mela jsem starosti." "Nic to nebylo, v hotelu mi spravce naolejoval pacemaker." :-)) Allen v 90. letech experimentuje a po krimikomedii a gangsterce natocil...wtf muzikal! :) No hned na zacatek musim rict, ze to bylo misty zvlastni. Ne vylozene spatne....ale asi jakoby se Klicko snazil fusovat do baletu :) Proste mi pisnickova cisla prisla jak nejake playbacky - ovsem pokud to vazne zpivaji oni, klobouk dolu. Jako celek je to ale slusne a ma to ty spravne Woodyho forky. Je to oda na strasti a radosti lasky, takovy majovy film bych rekl. A jenom tech hercu - at uz tehdy slavnych nebo se teprv prosazujicich. Hvezdy 90. let jako J. Roberts, G. Hawn, D. Barrymore. Ale i mladicka N. Portman, E. Norton a dalsi. Pribehem provazi Djuna (Lyonneova), dcera Goldie a Allena ve filmu. Ti jsou ovsem rozvedeni, a tak cela squadra zijici v luxusnim penthousu v NYC i se svou nemeckou sluzkou pripomina serial "Krok za krokem". Dej se tentokrat z velke casti odehrava i v Benatkach a Parizi, coz pusobi opravdu romanticky. Jen mi pri zamysleni na konci filmu porad vrtalo hlavou, jak muzou byt dve Aldovy filmove dcery z prvniho manzelstvi (Portmanova. Hoffmannova) mladsi nez dcera z aktualniho svazku s Hawnovou (Barrymorova). No - cert to vem, v lasce je asi mozne vsechno :) anebo jsem to spatne pochopil, nevim :) ()

derryl

Zpívající film a Woody Allen, to je něco, co jsem si nedokázal představit a musím říct, že výsledek je velmi dobrý a krásně propracovaný, trochu bláznivý a spojení Woodyho Allena a Julie Roberts je neskutečné a dojemné, je mezi nimi neuvěřitelná chemie a zamilovanost jim opravdu věříte, nevím, čím to je, ale každý herec v režii Woodyho Allena hraje trošku jinak, než jak jsme zvyklí, což je na výsledku hodně znát a pomáhá to uvěřitelnosti příběhu i postav. V jedné chvíli mi přišlo, že je film o ročních obdobích v New Yorku, Paříži a Benátkách a ne o osudech postav v příběhu, nakonec nám může každé roční období připomenout lidský úděl, který má svá léta, své jaro, svůj podzim a svou zasněženou zimu, která vše uzavírá a na jejímž konci přichází silvestrovský happy end. ()

rt12

Nemám jednoznačně kladný pocit tak jako u jiných Woodyho filmů. Milostné vztahy ,,omladiny" mě nebraly, naopak bavily mě dialogy dospělých a slovní přestřelky mezi otcem a synem o politických názorech. Bylo to kápek víc překombinované, než v jiných Allenovkách. Nebyla jsem vyloženě zklamaná, ale ani nadšená, prostě průměr. ()

viperblade

Kdyby mi někdo před tímto snímkem řekl, že Woody Allen natočil muzikál, ve kterém má románek s Julií Roberts a že to vůbec nevypadá nevěrohodně, tak bych mu nevěřil. Nicméně po zhlédnutí Everyone Says I Love You musím uznat, že bych se mýlil. Tohle je totiž skvělý film, který se ani na malý moment nebere vážně, který je napěchovaný pozitivní náladou (což je u Woodyho hodně nezvyklé) a hlavně je to film, který nikdy nesklouzne ke kýči. A já si ho užíval každičkým momentem. Navíc všichni herci hráli/zpívali senzačně, nejen již zmíněná Roberts, ale i mladá Natálka či Alan Alda. Navíc mě potěšila Goldie Hawn, kterou jsem už hodně dlouho nikde neviděl. Abych to nějak uzavřel, tohle je jeden z nejhvězdnějších a zároveň i nejlepších filmů Woodyho Allena. 100 %. ()

MáŠa

Filmeček od Woodyho Allena, není špatný, člověk se celkem i zasměje, ale působilo to na mě jen jako takový spletenec pár dobrý scén, které Allena během let napadly, a tak je dal prostě nějak dohromady, aby stihl i v roce 1996 natočit nějaký film. Námět je celkem zajímavý, celkově je všechno dost odlehčené, což není špatné, ale nesmí toho být příliš. Mohly chybět např. muzikálové scény, protože na muzikál jich je tam málo, a v komedii otravují. Navíc písničky taky nejsou nic extra, ale tohle bych Allenovi do očí asi neříkal. ()

• Drew Barrymore musela nosit paruku kvůli nachové barvě vlasů. (D3VIL)
  • Goldie Hawn byla přinucena zpívat o něco hůř, než dokáže, protože byl její hlas na průměrného zpěváka příliš dobrý. (D3VIL)