Všichni se chtějí zamilovat, jenže se to jaksi nedaří. Nejblíže byl spisovatel Joe, který na prázdninách v Benátkách potkal úžasnou Von. Díky své dceři z prvního manželství DJ, která znala Voninu terapeutku a ochotně svému otci radila, jim to moc klapalo. Joe byl ale až příliš dokonalý. Zato DJ se zamilovává prakticky na počkání - gondoliér, mladík na letišti, kdo by to počítal. Její nevlastní sestra Skylar zase nejdřív spolkla zásnubní prsten a o pár dnů později ji okouzlil propuštěný trestanec. Když před ní vykradl obchod, bylo po lásce. Ale to zdaleka není všechno, vás v této báječné komedii čeká. Až se na konci filmu vysíleni smíchem seberete z podlahy, napadne vás, jestli se geniální autor Woody Allen už konečně úplně nezbláznil. (Bonton Home Video)

dopitak

Everyone Says I Love You pro mě symbolizuje určitý přechod mezi filmy W.A., ve kterých hlavně hrál a jen jakoby mimochodem je režíroval (příkladem Banáni), a jeho současnou tvorbou, u které už se "necpe" před kameru, ale hlavně mistrně režíruje (Vicky Cristina Barcelona , Cassandra's Dream nebo nejnovější Whatever Works). Jeho první éru moc nemusím (najdou se ovšem výjimky), jeho současnou nevynechám. Postupně se rodicí přechod mezi oběma zatím moc "zmapovaný" nemám, a tahle část mapy dopadla více než dobře (viděno v originále). ()

Beatle

On to prostě jinak nejde. Co musím uznat, že se na film celou dobu hezky koukalo...ale to je asi tak všechno. Až na profesionální zpeváky žádný z herců ze sebe nevydal tolik, aby to za něco stálo (bohužel ani můj oblíbenec Eddie Norton - ale ten má spoustu jiných předností :). Woody Allen je dozajista můj nejoblíbenější režisér, ale i mistr tesař se někdy utne. Musím souhlasit s tím, že on je prostě na jiný typ filmů...hodně mi v EVERYONE SAYS I LOVE YOU chyběl ten Woodyho krásný, nakažlivý, anglicky se tvářící a inteligentní humor... ()

Schuldiner

Jeden ze slabších filmů Woodyho Allena.. Samozřejmě má i svoje perfektní části a ve většině z nich exceluje právě pan režisér... popřípadě Tim Roth. Ale neskutečně mě nudily až štvaly ty muzikálový vsuvky! A Norton ve svojí snad jediný roli, kde mě prostě nebavil.. Celkově nic, na co bych vzpomínal, i když pár vtipů bylo skvělých... ´´Nemůžu tomu věřit. Giselle mě opustila. Zničehonic mě opustila s mým dobrým přítelem..´´ -- ´´Bez varování?´´ -- ´´ Jo. Oni dva... Jsem úplně mimo, že o tom ani nemůžu mluvit. Zabiju se..´´ -- ´´Neviděl jsi signály? Musela přece něco dávat najevo.´´ -- ´´Myslíš, že jsem idiot? Jaký signály? Jeho fotka v jejím prádelníku? Nebo vyslovení jeho jména, když měla zrovna orgasmus?´´ -- ´´Tohle nemyslím.´´ -- ´´Ne, ale tohle se právě stalo. Jen jsem si to nějak nedal dohromady.´´ :-))))) .... 60% ()

rt12

Nemám jednoznačně kladný pocit tak jako u jiných Woodyho filmů. Milostné vztahy ,,omladiny" mě nebraly, naopak bavily mě dialogy dospělých a slovní přestřelky mezi otcem a synem o politických názorech. Bylo to kápek víc překombinované, než v jiných Allenovkách. Nebyla jsem vyloženě zklamaná, ale ani nadšená, prostě průměr. ()

Anderton

Nechápem, prečo sa robil taký povyk okolo Oceans 11, že vela hviezd pokope.....pozrite sa dole na hrajú: a zistíte, že Filmy Woodyho Allena sú tie skutočne hviezdne obsadené. A nikto z toho vedu nerobí. Allen je skôr glosátor života ako scenárista, čo sa najviac prejavilo práve tu, kde nejaký skutočný dej nájdeme iba ťažko. Uvedomuje si to aj on, všimnite si hlášku na konci filmu: kto by nám ten príbeh uveril......Muzikálové čísla sú skôr priemerné, ale vzhladom na to vzrušenie, ktorá hviezda práve vyjde spoza rohu dávam ****. ()

• Woody Allen neřekl nikomu z herců, že se jedná o muzikál, dokud nepodepsali smlouvu. (D3VIL)
  • Goldie Hawn byla přinucena zpívat o něco hůř, než dokáže, protože byl její hlas na průměrného zpěváka příliš dobrý. (D3VIL)
  • Drew Barrymore musela nosit paruku kvůli nachové barvě vlasů. (D3VIL)