Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Čím dál tím paranoidnější Thackery odmítne spolupracovat s dr. Zinbergem na výzkumu krevní transfuze a místo toho se, v urputné snaze rozluštit záhadu a porazit svého nepřítele, dostává daleko za hranice svých fyzických možností. Cornelia a Edwards se ocitnou na rozcestí. Barrow vymění jednoho věřitele za druhého. Lucy požádá Bertieho o pomoc. Knick se zmítá uprostřed další krize a Robertson volá po hlasování. (Cinemax)

(více)

Recenze (3)

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Žluťásek se mi začíná líbit. Ukázal, že není jen nožní expert, nýbrž je i nožní expert. Jeho ninja vsuvka neměla chybu. Neohrožená sestřička se rozhodla pro velké rozhodnutí - zabít jednoho a zachránit tisíce. Majitel nemocnice si to zamířil z bláta rovnou do louže. Závěr mě velmi pobavil. Děj se pro druhou sérii hodně posunul. Jen to zkrátka bylo pro závěr série málo epické. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Finále je skutočné zakončenie toho, čo sme v prvej sérii videli, pričom je ale zrejmé, že osudy hrdinov a antihrdinov sa môžu bez problémov naďalej rozvíjať. Soderbergh uzatvára viacero dejových línii, i keď samozrejme čiastočne, a robí to bez akéhokoľvek pátosu a humbuku okolo, presne, ako sa na renomovaného umeleckého tvorcu patrí. Sériu sme začali scénou pichania si kokaínu a zakončujeme naopak pohľadom na flaštičku heroínu. Inak som rád, že sa tvorcovia niektorých otravných postáv raz a navždy zbavili. ()

Reklama

Galerie (13)

Reklama

Reklama