Harbinger Down

• Velká Británie Inanimate

Skupina postgraduálních studentů si zajistila místo na rybářské lodi Harbinger, aby mohli studovat efekty globálního oteplování na kosatky v Beringově moři. Když posádka lodi vyloví nedávno rozmrzlý kus starého sovětského vesmírného vraku, všechno se úplně zvrtne. Vypadá to, že Rusové experimentovali s želvuškami, drobnými pružnými živočichy schopnými odolávat extrémnímu vesmírnému záření. Bytosti přežily, ale ne bez mutace. Nyní je posádka vystavena agresivním zmutovaným organismům. A po umístění v ledu po tři dekády se bytosti nehodlají vzdát tepla lidské společnosti. (noelcoward73)

Diskuze

Marceloo (hodnocení, recenze)

Štúdio ADI urobilo scény, ale producenti ich nahradili CGI. Použi Google ak mi neveríš.

Solverino

Tieto efekty boli urobené pre The Thing z roku 2011, lenže tvorcovia ich nepoužili a tak si štúdio rozbehlo vlastný projekt Harbinger Down. Čiže podobnosť nieje vôbec náhodná. :)

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

no hele, pro mně osobně, další příjemné překvapení v tomhle roce jasných pět, jako jo ve film občas něco je, ale čert to vem tohle je perfektní

Solverino (hodnocení, recenze)

btw: jinak je to ke stažení ve verzi s anglickým zvukem 720p a anglickýma titulkama... ale je to bohužel slabéééé, škoda

Solverino (hodnocení, recenze)

tak musím říct nic moc, docela brutální kopie The Thing, jednou se to vidět dá, ale dost podprůměrné - 40% (ochladí to v horkém dni :)

na příspěvěk reagoval Marceloo

Gyorgy

Gyorgy (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Jo, je na co se těšit.. Gans s týmem se takhle přesně vyřádil úplně na všem, co je v Silent Hill vidět, včetně monster, a jak to stálo za to.

Marceloo (hodnocení, recenze)

Díky že si to pripomenul. Rozpočet je nízky, ale dúfam že sa to podarí. :)