Osm hrozných

• USA The Hateful Eight (více)

Několik let po občanské válce se zasněženými kopci Wyomingu řítí dostavník. Veze se v něm John Ruth (Kurt Russell), lovec lidí, známý také jako „Kat", a Daisy Domergueová (Jennifer Jason Leigh). Jeho čeká odměna, vypsaná na její hlavu, ji soud a oprátka. Po cestě potkají dva muže – majora Marquise Warrena (Samuel L. Jackson), bývalého vojáka, ze kterého se také stal obávaný lovec lidí a Chrise Mannixe (Walton Goggins), jižanského odpadlíka, který o sobě tvrdí, že je novým šerifem ve městě, kam mají všichni namířeno. Když jim silná vichřice zabrání pokračovat v cestě, rozhodnou se hledat útočiště v dřevěnici u Minnie, která je oblíbenou zastávkou dostavníků. Ve dveřích je však nevítá majitelka, ale několik cizinců, kteří se rozhodně netváří přívětivě. Nad horským průsmykem zuří sněhová bouře a osm pocestných začíná tušit, že se do města asi nedostanou... (Forum Film CZ)

Diskuze

TheDon

Vážený pane, velmi mě mrzí, že vůči mě chováte negativní emoce. Uživatel Jerry12 napsal něco v tomhle smyslu: "Klidně si ho zkopíruj třeba celej, ale změň alespoň jméno." Jeho profil se mi moc líbil a až se mi podaří vyřešit drobný problém s několika obrázky, které se nesprávně zobrazují, tak jistě bude pastvou pro oči všem 2 až 3 návštěvníkům denně, mezi které patříte zejména vy, Pilda, tomas.malo a bohužel i uživatel Yoshitsune, kterého nemám tolik rád jako vás ostatní, kvůli jeho pedofilním preferencím. Problém objasňuje Jirka.

na příspěvěk reagoval Pilda17, TheDon

Pilda17 (hodnocení, recenze)

darthhokro

Držel jsem se několik dní, včera byl relativní klid, ale nedá se číst ty jeho "retardní" výlevy. Nedovolil bych takovým lidem vstup do diskuze, protože to není normální.

tomas.malo

Tím komentářem jsem se snažíl poukázat na to, že jej před premiérou vidělo (ve většině případů nelegální cestou) více než 3000 uživatelů (pirátů). Vysvětluje a těší se pochopení Jirka.

TheDon (hodnocení, recenze)

Fartacus

Tak jsem se dověděl od Jerryho12 že ti dovolil inspirovat se svým profilem, ne ho kopírovat a určitě ne jeho osobní údaje. Takže jak to je ty úlisná mrdko? Seš taková piča,že si nedokážeš vymyslet svůj profil? Nebo seš tak negramotnej? Už mě nehorázně sereš šmejde.

na příspěvěk reagoval Pilda17, Fartacus

darthhokro

darthhokro (hodnocení, recenze)

nekrmte tu katolickou buznověc, ono ji to přejde až zase dostane pravidelnou dávku haloperidolu.

na příspěvěk reagoval Pilda17

tomas.malo

Mrzí mě, že se vám současná podoba komentáře nelíbí. Až se na film kouknu, tak bude komentář vylepšen. Omlouvá se a slibuje Jirka.

na příspěvěk reagoval tomas.malo

TheDon

Sekci "Kdo jsem", žádal abych vynechal. Pracuje se na tom. Vše prozatím objasňuji v záhlaví profilu červeným písmem. Objasňuje Jirka.

Yoshitsune

Vážený pane, vážím si o toho promyšlení. Děláte ve svém chování značné pokroky a činíte mi radost. Děkuje Jirka.

TheDon

Jerry12 je můj kamarád. Líbil se mi jeho profil a dovolil mi si jej zkopírovat. Pokud mi nevěříte pane, klidně se jej zeptejte. Bohužel se mi zatím nepodařilo se jej úplně vyladit a je tam pár věcí z jeho původního profilu. Horlivě se na tom pracuje. Vysvětluje a příjemný večer přeje Jirka. P.S. Kdybych si nebyl jistý vaším nenapravitelným hulvátstvím, tak bych vás na patřičnou diskuzi odkázal, vážený pane. Bohužel mám důvodné podezření, že byste ji zaneřádit svými bezpředmětnými a hanlivými příspěvky.

na příspěvěk reagoval TheDon

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Fartacus

Je mi úplně jedno jestli si mě zrovna ty vyčlenil z oblíbenců. Naopak právě to, že už tam nejsem je pro mě obrovská čest. Já tu mám hrstku několika desítek uživatelů, s kterými komunikuji několik let, takže si nemyslím, že by zanevřeli. Ba naopak mi všichni budou tleskat, že jsem se konečně vyjádřil na nemocného uživatele, jako si právě ty. Takže prosím, jdi o dům dál, nejlépe zruš účet a jdi si ty svá inteligentní moudra psát mezi své kamarády z blázince. Děkuji.

TheDon (hodnocení, recenze)

Fartacus

Chlapče náš homosexuální, co kdyby ses šel koukat třeba na Slávika a odjebal se odtialto do piče? Těch lidí, co by ti za tohle gesto bylo vděčných, těch jsou zástupy. Tomu věř.

Pilda17

Velevážený pane Pilousku, radil bych vám, abyste se již jednou provždy srovnal s faktem, že jsem vás vyčlenil ze svých oblíbenců poté, co jsem shledal váš divácký vkus nevhodným. Bylo to moje ctěné právo a poprosil bych vás, abyste ze sebe již konečně dostal veškerou zášť a choval se opět jako zdravý a příčetný člověk. Svým nablblým chování dosáhnete maximálně toho, že se znelíbíte i té hrstce uživatelů, kteří na vás stále nezanevřeli. Přeji hezký den. Jirka.

na příspěvěk reagoval TheDon, Pilda17, TheDon

*Barča*

Vážená slečno, tomu křivozrakému prosím nevěřte. Je to lhář a pedofil. Nikde poblíž to v požadovaném formátu nezhlédnete. Bohužel jste se narodila na špatném místě. Smím se vás zeptat, pročpak vám nepostačuje standardní formát? Chápu, že tento film je boží dílo, ale to jste vážně až taková gurmánka? Hezký večer. Jirka.

na příspěvěk reagoval Pilda17, tomas.malo

14.05.2019

Tarantino ulovil další hvězdy

Tarantino ulovil další hvězdy

09.05.2018

Jak určitě víte, v srpnu 2019 jde do kin devátá tarantinovka. Once Upon a Time In Hollywood se točí kolem televizního herce a jeho kaskadéra, kteří v roce 1969 zachraňují svoje kariéry. Ve vedlejším… (více)

TOP filmy 2016 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP filmy 2016 dle TOP uživatelů ČSFD.cz