Osm hrozných

• USA The Hateful Eight (více)

Několik let po občanské válce se zasněženými kopci Wyomingu řítí dostavník. Veze se v něm John Ruth (Kurt Russell), lovec lidí, známý také jako „Kat", a Daisy Domergueová (Jennifer Jason Leigh). Jeho čeká odměna, vypsaná na její hlavu, ji soud a oprátka. Po cestě potkají dva muže – majora Marquise Warrena (Samuel L. Jackson), bývalého vojáka, ze kterého se také stal obávaný lovec lidí a Chrise Mannixe (Walton Goggins), jižanského odpadlíka, který o sobě tvrdí, že je novým šerifem ve městě, kam mají všichni namířeno. Když jim silná vichřice zabrání pokračovat v cestě, rozhodnou se hledat útočiště v dřevěnici u Minnie, která je oblíbenou zastávkou dostavníků. Ve dveřích je však nevítá majitelka, ale několik cizinců, kteří se rozhodně netváří přívětivě. Nad horským průsmykem zuří sněhová bouře a osm pocestných začíná tušit, že se do města asi nedostanou... (Forum Film CZ)

Diskuze

TheDon

Vážený pane, vaše chování radikálně překračuje meze snesitelnosti této filmové databáze. Rád bych vás upozornil, že problémy se dají řešit i v osobní rovině. Tedy, nikoli s fiktivním uživatelem "TheDon", nýbrž i právní cestou s člověkem, který se momentálně krčí za monitorem. Vysvětluje Jirka.

TheDon (hodnocení, recenze)

Mukade

Viš jak, předtím objasnoval, teď už varuje. Třeba ho konečně mrdne, anebo mu vychovatelka zakáže internet :)

TheDon (hodnocení, recenze)

Fordzy

Taky sem nad těma bonbonama přemýšlel. Bylo jich až moc na to, aby se to někomu podařilo takhle uklidit.

na příspěvěk reagoval Fordzy

Fordzy (hodnocení, recenze)

Lucasosum

Nebyl ale mohl být.Neřeším nějaké chyby jen se nad tím vtipně pozastavuji.

Tarantino očividně chtěl aby se to v diskuzích řešilo.:D Spíš mě zajímají ty roztřelené bonbony.Jestli je sežraly nebo naházely do sklepa.

na příspěvěk reagoval TheDon, Fartacus

Mukade (hodnocení, recenze)

TheDon

obdivujem tvoju odvahu ho ďalej provokovať, to je ako ťahať tigra za fúz, vieš čo ti hrozí?? Radšej s tým prestaň xDDD

TheDon

Vážený pane, naposledy vás slušně žádám, abyste při komunikaci se mnou, nepoužíval vulgarismy. Nepatří to sem. Budete-li v tomto hanebném chování pokračovat, budu nucen patřičným osobám odeslat tlustý seznam všech vašich mravních poklesků a pravděpodobně dostanete minimálně ban. Varuje Jirka.

na příspěvěk reagoval TheDon

Uživatel TheDon smazal svůj příspěvek.

Pilda17

Netuším, jak intimně jste měl možnost poznat pana Jacksona, pane Pilousku. Dle mých informací má pan Jackson problém opačný. Myslet si, že všichni lidé tmavší pleti byli pánem bohem obdařeni, je nejvyšším projevem rasismu. Zkuste prosím zapracovat nad svým špatným chováním. Radí Jirka.

na příspěvěk reagoval TheDon, Pilda17

Fordzy

Vážený pane, sklepení bylo propojené s venkem. Mohl chodit kakat ven. Ten film je boží dílo, nesnažte se v něm prosím hledat chyby. Vysvětluje Jirka.

Fordzy (hodnocení, recenze)

Koukám že vás tady Jiřík také poctil svojí návštěvou a očividně jste všichni plní radosti z jeho přítomnosti.

Já bych chtěl probrat, jak se gaunerům ve filmu podařilo uklidit všechny bonbony až na jeden.:D

To je všechny asi sežraly

Jinak jak už tady někdo říkal jak mohl Čuník Tatum vydržet 3 dny ve sklepě nesrat.No já si myslím, že tam určitě musel mít nějaký srací kýbl a nejspíš ten sklep sloužil jako spižírna, tak tam měl i určitě hodně jídla.

na příspěvěk reagoval Fartacus, Lucasosum

Pilda17

Můj kamarád Jaroušek není žádný retard. Takové chování si teda vyprošuji, vážený pane. Zlobí se Jirka.

Uživatel Pilda17 smazal svůj příspěvek.

Pilda17

Povídáte zde pohádky na dobrou noc, které nesouvisejí s tématem, kterým je film osm hrozných od pana Tarantulína. Další rádoby postřehy a nápady, prosím směřujte například do diskuze volná diskuze v sekci diskuze. Děkuje Jirka.

darthhokro

darthhokro (hodnocení, recenze)

nekrmte to, přestaneho to bavit a připhlásí se jako chcalone, nebo jiné jeho schizoiidní multy. Než by šel radši na pivo dement....

na příspěvěk reagoval Mukade

TheDon

Na vysvětlenou se dává, že profil byl dle rozšiřujících požadavků mého kamaráda Jarouška Trampe, opraven! Ubezpečuje Jirka.

Mukade (hodnocení, recenze)

""""Top Definition -----
Fartacus -----
pron. A person who flatulates in a crowded, public place in the hopes of passing the blame onto the masses.
 Steve pulled a Fartacus during the movie and, although the crowd whole crowd smelled it, no one knew who dealt it."""

Uživatel TheDon smazal svůj příspěvek.

Zemřel Ennio Morricone

14.05.2019

Tarantino ulovil další hvězdy

Tarantino ulovil další hvězdy

09.05.2018

Jak určitě víte, v srpnu 2019 jde do kin devátá tarantinovka. Once Upon a Time In Hollywood se točí kolem televizního herce a jeho kaskadéra, kteří v roce 1969 zachraňují svoje kariéry. Ve vedlejším… (více)

TOP filmy 2016 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP filmy 2016 dle TOP uživatelů ČSFD.cz