Reklama

Reklama

Osm hrozných

  • USA The Hateful Eight (více)
Trailer 1

Několik let po občanské válce se zasněženými kopci Wyomingu řítí dostavník. Veze se v něm John Ruth (Kurt Russell), lovec lidí, známý také jako „Kat", a Daisy Domergueová (Jennifer Jason Leigh). Jeho čeká odměna, vypsaná na její hlavu, ji soud a oprátka. Po cestě potkají dva muže – majora Marquise Warrena (Samuel L. Jackson), bývalého vojáka, ze kterého se také stal obávaný lovec lidí a Chrise Mannixe (Walton Goggins), jižanského odpadlíka, který o sobě tvrdí, že je novým šerifem ve městě, kam mají všichni namířeno. Když jim silná vichřice zabrání pokračovat v cestě, rozhodnou se hledat útočiště v dřevěnici u Minnie, která je oblíbenou zastávkou dostavníků. Ve dveřích je však nevítá majitelka, ale několik cizinců, kteří se rozhodně netváří přívětivě. Nad horským průsmykem zuří sněhová bouře a osm pocestných začíná tušit, že se do města asi nedostanou... (Forum Film CZ)

(více)

Diskuze

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

Fartacus

prečo máš nick Fartacus, rád prdíš medzi ľuďmi? To sa ti zdá civilizované? Keď už sa tu hráš na takého džentlmena. Ale neboj, ja viem že ním nie si a len tu debilne trolluješ (:

na příspěvěk reagoval Fartacus

TheDon

TheDon (hodnocení, recenze)

Fartacus

Bingo,nemáš. Navrhuju jinou alternativu. Přestaň sem přispívat a všichni budou spokojení. Ty si budeš moct zase číst malýho Bobše a tady se to vrátí k normálnímu životu. Není to krásná představa?

na příspěvěk reagoval Fartacus

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Mukade

Bohužel by to šlo udělat, ale funguje to jen přes určitý prohlížeč. To je na prd, přes mobil by to nešlo, takže musím najít jiné řešení.

na příspěvěk reagoval Fartacus

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Pilda17

no přestože pan Fardus o mně šíří bludy a lži, tak nějak je mi to i u prdele, nejsme tady první den, však i kdybych to chtěl řešit, dneska na to nemám vůbec náladu, si kazit den tímhle burákem 

na příspěvěk reagoval Pilda17

TheDon

TheDon (hodnocení, recenze)

Fartacus

To je klidně předlož šmejde. Zajímalo by mě co jim napíšeš. "Zdraví buznoJirka, kterej pátrá, radí , informuje, bonzuje....tady sem si dovolil, jeslti se neurazíte, pár teplejch bonzů z diskuze.....a kdybyste mi nechali můj okopírovanej profil....děkuje a prosí Jirka". Takže jestli to správně chápu, tak se u toho střídáte s dalšíma dementama s IQ bublajícího bahna a ráno se u toho mastíte a plácáte po ramenou,jak jste napsali krásný příspěvky, bo ten druhej už má večerku?

na příspěvěk reagoval Fartacus

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Revenant je v mých očích lepší. Přesně jak píšeš, tak to je. Kameru i hudbu vidím právě tam, scénář klidně Tarantino.

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune , TheDon

Mám jedno řešení, které definitivně vymaže tuhle špínu z vašich diskuzí, ač jen vám, ale určitě se tu bude lépe dýchat a všude jinde. Nikdy jsem to ještě nezkoušel, za ty léta tady do toho poprvé půjdu s nadšením. Pokud máte zájem, tak pošta. 

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Fartacus

Fartacus (hodnocení, recenze)

Pilda17 , TheDon

Činí mě neobyčejně šťastným, že se dovedete konečně věnovat tématu diskuze, kterým je film Osm hrozných od pana Tarantína. Prosím, pokračujte v tom i v době mé nepřítomnosti. Předem děkuje a krásný zbytek večera přeje Jirka.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Pilda17 , TheDon

na Revenanta jdu zítra, tyhel dva filmy si prostě konkurují každý něčím jiným, tohle je detektivní komedie s prvky westernu, zatímco Revenant bude syrový, krutý a asi i lehce depresivní přežívák 

na příspěvěk reagoval Pilda17, Fartacus

Fartacus

Fartacus (hodnocení, recenze)

TheDon

Pane, s Jarouškem jsme v každodenním kontaktu a problém řešíme. Nepřeji si, abyste se mnou jednal v této tónové rovině. Je mi to nepříjemné. Nelíbí se mi ani množství ošklivých slov, které používáte. Zkuste se chovat jako svéprávný a rozumný člověk. Velmi nerad bych předložil veškeré vaše prohřešky administrátorům této databáze. Žádá a vysvětluje Jirka.

na příspěvěk reagoval TheDon

TheDon

TheDon (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Tak Lubez je za kameru jasnej, Cáprio si to po té době už docela zaslouží a Hárdy? Sere pere, klidně bych mu ho dal taky. Myslel jsem že bude nominovanej i Del Toro, ale není. Tak proč ne Hardy.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Fartacus, Pilda17

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Revenant kamera a asi i hudba. Scénář klidně Tarantino. Hlavní roli z principu Dicaprio a vedlejšáka Stallone, ten si to taky za ty léta zaslouží. Hardy jich stejně ještě bude mít. 

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Fartacus

Fartacus

Fartacus (hodnocení, recenze)

Pilda17

Vážený pane, znovu opakuji, že jsem se dovolil u autora. Profil bude samozřejmě v dohledné době upraven, aby informace korespondovaly s mojí osobou. Znovu opakuje a vysvětluje Jirka.

TheDon

TheDon (hodnocení, recenze)

Fartacus

Já to vyřeším šmejde. Napsal mi něco úplně jinýho. Ale zatím si to nechám pro sebe. Ale tys tu skončil. Tomu věř.

na příspěvěk reagoval Fartacus

Fartacus

Fartacus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Jsem rád, že se pokoušíte držet tématu této diskuze, kterým je film Osm hrozných od pana Tarantulína. Dnes se chováte neobyčejně mile a přátelsky. Odvolávám svoje předchozí vyjádření. Buďte zde vítán. Omlouvá se a znovu vítá v diskuzi Jirka.

Související novinky

Zemřel Ennio Morricone

Zemřel Ennio Morricone

06.07.2020

Z Říma dnes dorazila velice smutná zpráva pro svět filmu a hudby. Ve věku 91 let nás opustil legendární hudební skladatel Ennio Morricone. Zemřel v římské klinice v noci z neděle na pondělí na… (více)

Kino Světozor slaví Patnáct let

Kino Světozor slaví Patnáct let

14.05.2019

Čeká vás velká nádhera a trochu i melancholie. Kino Světozor dostane občanku a oslaví to filmovou přehlídkou Patnáct. Během týdne od 24. do 30. května uvede 15 největších hitů i srdcovek týmu, který… (více)

Tarantino ulovil další hvězdy

Tarantino ulovil další hvězdy

09.05.2018

Jak určitě víte, v srpnu 2019 jde do kin devátá tarantinovka. Once Upon a Time In Hollywood se točí kolem televizního herce a jeho kaskadéra, kteří v roce 1969 zachraňují svoje kariéry. Ve vedlejším… (více)

TOP filmy 2016 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP filmy 2016 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

29.12.2016

Výběr tří nejlepších filmů roku dle jednotlivých TOP uživatelů ČSFD.cz je každoročně oblíbeným čtením. Adepti měli za úkol vybrat tři pro ně nejlepší filmy, uvedené v roce 2016 do českých nebo… (více)

Reklama

Reklama