ZOH 2014 Soči: Slavnostní zahájení

(pořad)
  • Rusko Sochi 2014 Olympic Opening Ceremony (více)

Přímý přenos zahajovacího ceremoniálu Zimních olympijských her v Soči. (Česká televize)

Marquis

Super show, kterou mi kazili naši komnentátoři, kteří četli scénář z papíru a když zrovna nečetli začli rýpat do pro ně stále asi existující USSR nebo třepat svoje estetické názory jak kopírovali od Zemana...Bylo toho víc. Zvláště Dusík se vyznamenal. Dle mého to udělat museli, nějak jsem to z toho cítil, že mají připomínat, že teď jsme v NATO. Dost mi to ničilo zážitek. Jinak mazec asi jako každé zahájení her. A celkově olympiáda v Soči byla povedená. ()

DR.SZ

Nádherná symbióza barev a choreografií vyjadřující hrdost ruského národa. Jenom to nemuselo být tak dlouhé, jinak byl ceremoniál zvládnut s vervou a bravurou. I ČT sport provedla vynikající práci na všech rekapitulacích a grafických znázornění a vše vysvětlila na pravou míru. 90% ()

trx2010

Geniální myšlenka a skvělá podívaná. Partička feťáků se sejde na jednom místě. Každý se našlehne tím co má rád, vezme si potřebné náčiní a rozutečou se po kopcích. Následně se jejich počínání měří, hodnotí a váží. A pak se to vyhlásí. Všude spousta ohňů, světýlek, liliputů a skřítků a všichni tančí a jásají. Oslavují svobodu a smysl pro fair play v zemi kde se političtí a ekonomičtí oponenti střílejí a zavírají na desítky let do vězení a premiér se s prezidentem střídají synchronizovaně o funkce. A to celé jen za zanedbatelných cca 100mld Kč denně. ()

mikehoblog

První polovina super, ta druhá nudná, nenápaditá a odporně roztáhlá.....budu si pamatovat nejspíše jen sněhové vločky a nástup sportovců. Nic víc, nic míň. ()