dopita

Třeskutě vtipné scény se střídají s nudnými pasážemi z čehož vyplývá, že tempo vyprávění je dosti rozpačité. Což je hrozná škoda, protože to není vůbec špatně vymyšlené. Z toho, že je film prošpikování sprosťárnama nijak neuchcávám, nicméně musím uznat, že několikrát je to opravdu hodně velká prdel. ()

Hanys_

Spousta vymazlených nápadů a situací, které musely všechny v dabérně šíleně bavit. Jenže to na mě, stejně jako např vyhypované Interview, zas až tak nezafungovalo. Ale nuda to rozhodně nebyla. ()

barlow

Pár dobrých vtipů, které by obstály i samy o sobě. Jinak nic moc. V každém případě už nebude nakupování jako bývalo. ()

Mafiapau

Naprostá slast.. podle mě je to můj milník v kinematografii a dost možná i nejlepší animovaný film pro mě.. ted mám trochu trauma říct jestli byl lepší Inside out nebo tohle.. asi vyhraje Inside Out, ale to neznamená že by tento film nějak stínil. Každopádně, pokud vás už nudí stereotypní animáčky pro dětičky kde se snaží úplnými nesmysly o pár hoven do budoucna, tak tohle je jasná volba... PŘÍBĚH***,NAPĚTÍ****, HUMOR****(pro někoho jen slabší odvar ale mě to naprosto bavilo..) HUDBA****/*, ANIMACE****.. Zkrátka.. není to žádný spectacular grande.. ovšem.. mě to dostalo, konec naprosto boží a dokázal bych si tenhle film představit bok po boku se southparkem. ()

Sayko

Tady se hodně zakládá na sprostým vtipu. Ze začátku jsem se strašně smál, jak může někdo vymyslet takovou, no.. chujovinu. Ale postupem času jsem se přestával smát a zdálo se mi to spíš trapné, než vitpné. 2x tolik vtipný kaše, než jsem potřeboval.. ()

Janega

Dvakrát nepoviem, že v našich končinách (kde na rating rodičia nepozerajú a zamestnanci kina neupozorňujú) nejaký rodič v dobrej snahe stráviť so svojou ratolesťou čas si zašiel na tento film do kina, aby následne po 10 minútach svoje dieťa odtiaľ vyprevádzal so zakrytými ušami a očami, no s túžbou si ten film dopozerať. Dospelácky film u mňa nerobia nadávky, pokiaľ nie sú vhodné zakomponované do danej situácie. Takže pokiaľ počujem každú minútu niekoľkokrát "k*rva, k*rva, k*rva", tak zas také cool mi to nepríde.Dospelácke na tomto filme je skôr satirizovanie dnešnej spoločnosti, politiky, náboženstva, sexuality. No nečakajte žiaden sofistikovaný humor, ide skôr len o také pubertálne robenie si srandy. ()

IvoB

Povedený bizár podobného ražení jako South Park. Pokud Vám podobný styl humoru nevyhovuje, raději Buchty a klobásy (mimochodem výborný překlad) vynechte. Tady se totiž vulgaritě ani kontroverzi meze nekladou. A to je moc dobře, neboť takových specifických filmů je opravdu málo. Zároveň bych ale nechtěl film označit za obyčejný výčet vulgarit, ačkoliv se tak na první pohled může zdát. Ve skutečnosti obsahuje poměrně velké množství pečlivě cílených sarkastických vtípků, které však bohužel nemusí pochopit úplně všichni, což může film v očích mnoha diváků hodně degradovat. Ostatně i já jsem určitě nezachytil celou řadu skrytých narážek. Tak jako tak, Buchty a klobásy považuji za osobitý, zábavný a velmi kontroverzní experiment. Pokud jste vhodná cílovka a nebudete jej brát zbytečně vážně, budete se slušně bavit. Na závěr si však dovolím několik doporučení: Film vynechte pokud jste útlocitní, zcela určitě pokud jdete na rande, nedejbože s dětmi či rodiči (!!!!). Ideálně sami, s přáteli, či jedinci s otevřenou myslí. Není zač.... 4* (7/10) ()

orkadimenza

Hodně záleží, s jakým pohledem k filmu přistupujete. Někdo si může říct, že jde o další Goldberg/Rogenovskou kokotinu, a jiný si řekne, že Sausage Party bude úplně něco nového. A přesně s tím druhým přístupem jsem do kina šel, a věděl do čeho jdu. Hned od začátku byla laťka vysoko nastavená a celou dobu se tam dokázala držet, jen stále nepřicházelo nic, co by mě mělo přesvědčit o páté hvězdě. Až konec! Teprve konec mě přesvědčil o tom, na co jsem celou dobu čekal. Že tady se psala historie animovaného filmu! Stejně jako Psycho a Texaský masakr mezi horory, stejně jako Metropolis a Kubrickova Vesmírná odysea mezi sci-fi, stejně jako Pán prstenů mezi fantasy či Pulp Fiction mezi kulty, stejně tak se píše historie prvního amerického R animovaného filmu právě v Sausage Party. Je to nesmírně originální a inovativní animák se spoustou humoru, nekorektnosti a Cohanovských narážek na aktuální svět, až to nestihnete všechno napoprvé pobrat, ale přesto si vše co poberete, dokážete (pokud chcete) naprosto užít, ať už jste v jakékoliv náladě. (Stále ovšem dokážu tvrdit, že s tradičním animákovským (5x větším) rozpočtem a o 20 minut delší stopáží by se potenciál využil ještě lépe, ne-li dokonale.) Protože když se píše historie, tak jsou okolnosti nepodstatné. Edit: Nojo, byl jsem nadrženej puberťák, co si budem. Za tu dobu se můj pohled na onen "přepis historie" trochu změnil. ()

buzzwoody

Strašná hovadina. Ovšem geniálně nápaditá hovadina. Bohužel to ale trošku zabila ničemná vata, a tak se v pasáži s Ohnivou vodou člověk začíná rychle nudit. Ovšem jakmile dojde na jakýkoli jídlo-masakr, ať už po vypadnutí z vozíků, finální akce proti lidem nebo ještě ta finálnější scéna (jestli jsem něco nečekal, tak tohle) . Co jsem taky nečekal, bylo takové množství narážek na rasově diskriminační trendy (muslim vs žid). Budu se opakovat po ostatních lidech, ale přece jen tam bylo zbytečné množství vulgárních slov. Nemám nic proti vulgaritě, sem se naopak velice hodí, ale kdyby v každé větě nebylo třikrát fuck, tak by možná některé vtipy ještě více vynikly. Rozsekali mě Hitler jako bavorská hořčice a Stephen Hawking jako použitá žvýkačka na vozíčku. Celkově skutečně obrovská hovadina, ale tekly mi z ní slzy smíchu, což je přesně to, co od komedie chci. ()

Asmodin odpad!

Bože to je strašný! Nevím o nočem co by mě na tom mělo zajímat nebo proč bych to měla chtít vidět znova. ()

Kejt.lin

Rozhodně originální. Rozhodně kontroverzní. Rozhodně skvěle sprostý (a to já i můžu jakože). Pár dobrých momentů - katastrofálně padající jídlo z nákupního košíku, boží prostě, chudák banán. Ale bohužel, celý to bylo tak nějak..bez vtipu..a jakékoliv další přidané hodnoty, za kterou bych měla zvýšit počet hvězd. Prostě mě to zas tak nenadchlo. ()

Hanes88

To byla ale blbost :)....každopádně jsem se i občas zasmál a ke sprostým slovům taky často nemám daleko, takže určitě nejsem nijak pohoršen tímto animákem pro dospělé :). Účel to splnilo..měla to být prostě sprostá komedie...60%. ()

Paldiny

Fajn konina, pri ktorej som si najskôr prial, aby to úvodné muzikálové číslo bolo posledným muzikálovým číslom, a aby na každých 5 minút vyšla scénka čo ma položí, alebo aspoň rozosmeje. Prvé želanie sa mi splnilo, druhé tak striedavo-oblačno, no vyslovene ma nebavili len tí mohykáni spoza regálov a trápne mi bolo iba pri záverečnom prezretí, že ide o animák. Inak pohoda, Sausage of Lover bol sympaťák, tá jeho buchta mala parádne pozadie, niekoľko trefných úletov či presných šťuchancov sa rovnako našlo, takže potraviny za pozretie určite stoja, no rodinné teplo z toho nesála. ()