KcarlosK

Vtipný, politicky nekorektní animák. To si dám líbit. Ale asi by to chtělo krouhnout stopáž. Možná by byl lepší seriál. ()

wooloong

Americký film, který je tak nabitý nevídanou nekorektností a který mohl být natočen a nebyl stažen z distribuce, si za odvahu zaslouží plných pět hvězd. Byla jsem překvapena a potěšena, co všechno lze naplno říct, naznačit, ukázat a z čeho si lze dělat bezuzdnou srandu, a nemyslím zdaleka jen slovo fuck a sex. ()

anonim

FIlm, který nechávám bez bodového hodnocení, a to z toho důvodu, že ať bych udělil pět hvězdiček, nebo odpad, tak obojí by bylo svým způsobem správně. Zýleží na úhlu pohledu. Já se u filmu výborně bavil, a být jen o pár let mladší, neváhal bych udělit nejvyšší hodnocení. Ovšem, z puberty jsem už naštěstí dávno vyrostl. Těch vulgarit a sexuálních narážek je tam prostě mnoho, příliš mnoho. Navíc jsou často samoúčelné. Ale i přesto, já se prostě bavil. Nehodnotím, nemohu. ()

maple6

Od chvíle shlédnutí již žádný návštěva nákupních chrámů nebude taková jako před tím... sprostota tenhle film je tak neuvěřitelně mrdlej, že vzdává poctu a ukazuje záda všem mrdlejm komediím. Narozdíl od nich ale nikdy nevypadá trapně, má překvapivě hromadu hlubokých myšlenek (nemyslím tím závěrečnou mr*ačku) a já se náramně bavil. Žvejka Hawking/Terminátor to všechno vošéfovala. Nedovedu si ani představit tu pr*el, když tohle psali. Za každou větou si říkali "Ty vole a nebude to moc?" ... pro někoho rozhodně. Ne všichni mí přátelé byli úplně unešeni. Ale pro mě to je ve svém žánru za plný počet a rozhodně to musím shlédnout znovu. Možná by mohla být velká sranda kouknout se na to v dabingu, protože kadence originálních nadávek je prostě hodně vysoká... ()

Lyret

Očekávala jsem něco v podobném duchu jako South Park, jednoduše spousta vulgarismů a jednoduchost děje. Jo, dostala jsem to, co jsem očekávala, ale přesto mě tento film dokázal překvapit - tu závěrečnou scénu jsem vážně nečekala, nicméně do té doby by to bylo asi přístupné téměř všem. Zkrátka, já jsem se bavila, celý kinosál taky a pak jsme ještě zpětně film vtipně komentovali s kamarády. Za mě můžu doporučit, ale udělejte si na to jednoduše tu správnou náladu. K večerní romantice či odpolední siestě s dětmi se to vážně nehodí. ()

Martin29

Bohužel se jedná o hodně průměrný animák, který překvapí jen tím jak je natočen (souloží zde spolu potraviny zabíjejí se zde lidé) ničím jiným to nezaujme. Pobavil mě jen Meatloaf (je nutná znalost angličtiny jinak ten vtip nepobaví) a ta postava Žvejky naopak to, že skoro každé druhé slovo je kurva a podobné nadávky je hodně trapné. 40 procent za film a 20 za závěrečný sex potravin to je taková blbost, že se to musí ocenit. P.s. Seth Rogen je takový český Petr Novotný oba jsou tak trapní až to bolí ()

Wiceman

Snesu hodně, ale tolik wtf momentů už je i na mě moc. Totálně ulítlej film o žrádle, co by nejradši šukalo a bylo v přízni svých ,,bohů". Mno .... fajn. Neotřelej nápad, to jooo, ale čeho je moc, toho je příliš. Celej tenhle film strašně tlačí na pilu už od samýho začátku a i když někteří tvrdili, že jim to rychle uteklo, tak mě teda ani náhodou. Těch 89 minut je fakt až moc a já už doufal v brzký konec. Bože zlatej Pineapple express ... Triu Franco - Hill - Rogen už by fakt měl někdo říct, že jejich filmy v poslední době nestojí ani za buchtičky se šódo. Nebýt závěrečný zvrácený jídlo - orgie (která byla už těžce zvrácená), tak bych šel s hodnocením ještě níž. Fakt ... nic moc .... škoda. ()

dragon'88

Cakal som, ze nebude zvladat udrzat zaujimavost traileru, ale necakal som ze to bude oslava dekadencie. Prvoplan pre prvy stupen zakladnej skoly, "haha som tak chytry, ze rozumiem co ma tato metafora znamenat". 1* za to, ze to bude v buducnosti dolezita vypoved doby, za ktory sa budu tvorcovia hanbit, ak teda odvazne predpokladam, ze sa nejaky intelektualny pokrok stihne dostavit... ()

hoverlord

Praštěná a přehnaná komedie, po jejímž zhlédnutí budete muset nějakou tu chvíli přemýšlet o životě a o tom, co jste to právě proboha viděli. Místy dle mého názoru až "zbytečně" přehnaná v rámci nadávek a sexuálních podtextů, nicméně každý, kdo zná jména tvůrců a hereckého obsazení, se rozhodně nemá čemu divit. Za mě 4 hvězdy. Celkově velmi, ale opravdu VELMI pobaví. Pokud tedy nejste typ člověka, co se nedokáže uvolnit a jednou se podívat na film čistě za účelem relaxace. Varování: Budete mít hrozný hlad (Nebo jsem to jen já?!) ()

skipik12

Tak jako, cekal jsem hodne :) ale tohle?!!! :) chvilkama jsem ziral s otevrenou pusou a druhou chvili se valel pod stolem:) Typuju kluky na mix LSD THC a ktomu holotropni dychani po snedeni ultra palive papricky:)) Za me super ulitla sprosta, pecka pecek:)) Klidne si to pustim jeste tak dvakrat :))) Hlavne at to ty blbci od nas nedabujou!!!! ()

Speedy115

Co jsem to do psího ocasu viděl! Tak tohle je pořádná dávka absurdity, která mě bavila po celou dobu sledování. Po shlédnutí téhle úchylné pecky budete zírat s otevřenou pusou! A jestli jste fanoušci South Parku tak tohle pro vás bude trojnásobná dávka. Tenhle film má pořádný koule! ()

tXtX

Totálne šlahnutá pakáreň, na ktorej sa jednoducho musíte smiať.. Čo viac mám k tomu napísať? Nadržaný párok, sexy rožok, lesbické takos, priteplená kobliha, arabský chlieb, ochrnutá žuvačka na vozíku (!!!) či zhúlené omáčky... A to je len zlomok toho, čo tento animák ponúka. Ak vám je teda zvrhlý humor blízky, chodte do toho, je to vážne prča.. Konečne nejaká zmena oproti všetkým tým otrepaným dobám ľadovým a pod.. 75% ()

aerokh odpad!

Podle traileru jsem myslela jaká to bude prča ...Ale to nejlepší z celého filmu bylo v traileru...Jinak neuvěřitelná kravina ještě s nejtrapnějším koncem co jsem snad kdy ve filmu viděla....škoda času :( ()

JurkoNatalka

J:Suverénne najslabšia vec od Setha Rogena. Film má neskutočne veľa nudných pasáží.Absolútne zahodený potencial, čo je velká škoda. Smial som sa asi len posledných 15 minút. 40per. ----------------------N: A mohlo to byť také dobré. Tak strašne dobré. Veľké sklamanie. 50per ()