Les sebevrahů

Legendární skutečný les Aokigahara, který se s děsivou majestátností tyčí na úpatí hory Fuji v Japonsku, je dějištěm napínavého nadpřirozeného thrilleru Les sebevrahů. Američanka Sára (Natalie Dormer) se do lesa vydává v rámci pátrání po svém dvojčeti – po sestře Jess (taktéž ztvárnila N. Dormer), která záhadně zmizela. Sářin manžel Rob (Eoin Macken), kterého chování Jess dlouhodobě frustruje, není své manželce skoro 10 tisíc kilometrů dlouhou cestu vymluvit. Po návštěvě školy, ve které Jess učí, se důvtipná Sára vydává do lesa samotného. Ve společnosti svého charismatického nového známého, přistěhovaleckého novináře Aidena (Taylor Kinney) vstupuje do lesa, ve kterém by dle důrazných varování „nikdy neměla opouštět vyšlapanou cestu". Na bezpečí obou z nich dohlíží místní průvodce Michi (Jukijoši Ozawa), ale s blížící se nocí jim není schopen setrvání přímo v lese rozmluvit a se zdráháním oba nechává lesu napospas. Vlivem strachu se Sářino vědomí brzy tříští; začíná zpochybňovat Aidenovy motivy, včetně jeho tvrzení, že Jess vůbec nezná. Sara, odhodlaná odhalit pravdu o osudu své sestry, je nucena čelit rozhněvaným a zmučeným duším mrtvých, jejichž obětí se stává kdokoliv, kdo se odváží vstoupit do jejich blízkosti. Tyto zákeřné duše na Sáru číhají na každém kroku, aby ji uvrhli do děsivé temnoty, ve které je nucena bojovat za vlastní spasení. (Falcon)

goauld

V lese - v lese .... žije v lese.... film, který by směle mohl natočit pár filmových študentíků FAMU... (a to za dva dny). Defacto krom zmateného občasného pobíhání v lese, případně chození nahoru a zase dolu nic extra kloudného nevyleze... Hlavní píčka se chová jako by v lese byl roztroušen halucinoplyn. Kdyby místo toho alespon občas sebrala nějakou tu houbu - alespon by z toho lesa něco odnesla :-)..... Každopádně - film bych osobně zařadil na víkendový odpolední blok TV Prima, protože k horroru to má celkem dost daleko... ()

Kouba007 odpad!

Velké zklamání, jak už bylo mnohokrát řečeno i u jiných 3,14čovin i zde stačí zčeknout trajler a víte vše. Hrozná hovadina, debilní chování, debilní postavy, debilní flešbeky, debilní film. ()

Killy

POZOR SPOILER Tak jako pardon... musim rict ze par lekacek bylo slusnych, atmosfera jako takova usla a v noci sama doma..ok slusnej vykon ALE ten konec??? Delaji si tvurci pr...? Za prve tolik zmetenych nezodpovezenych veci : Byl to hajzl nebo ne? Znal Jess? Proc tam Jess sla? Jak mohla prezit tak dlouho? Co se stalo rodicum? Nasli Sarino telo?... ne proste ne tohle me zklamalo... lekacka dobra a nejaky pribeh tam byl ale jinak bohuzel ()

Mixam

Zaměřit se více na Psychiku, prohloubit pranoiu, bylo by to mnohem lepší. Za mě nenaplnil očekávání. ()

tXtX

O niečo lepšie než čajový, televízny Les samovrahov a.k.a. Grave Halloween. The Forrest vie aspoň v pár scénach vyľakať. Aby sme sa chápali, nejedná sa o nič prevratné. Lakačky síce sú obohraté ako stará platňa, ale sú funkčné.. a to sa počíta. Navyše som rád, že to skončilo tak, ako to skončilo. Aspoň v niečom je to originálne. Na jedno pozretie je to dostačujúce. 50% ()

Bassko

Mám rád Natalie, mám rád Japonsko a námet založený na skutočnom mieste je zaujímavý a dá sa s ním pracovať. Zvyšok však nestál absolútne za nič. Nedokázalo to navodiť žiadnu atmosféru, ľakačky boli otrasne nudné (možno za to môžu aj tie fádne efekty). Škoda no, hviezdy dávam len za prvé dve zmienené veci. ()

tom275 odpad!

Strašná nuda a parodie sama na sebe. Už při samotném sledování jsme vymýšleli parodickou verzi a dost jsme se nasmáli. ()

C.A.T. odpad!

Už nikdy více...Hlavní protagonistka protivná až na půdu, že jí člověk přál to nejhorší hned na začátku a k tomu kopec spouuuuusty nudy jako třešnička na dortíku... ()

malahradna

dávam jednu hviezdu za atmosféru lesa. inak som mal počas sledovania filmu chuť vybehnúť do lesa a stratiť sa, len nech sa už na to nemusím pozerať ()

luke1

Tvl na co jsem se to zas díval?! Měl jsem na výběr z 5 filmů a vyberu si tento hnůj. Bohužel jsem dal na trailer a byla to chyba!! 1-2 lekačky ( lekla se manželka, ne já...) žádné napětí, žádná atmosféra, prostě zbytečnost s nulovým rozpočtem, což šlo opravdu vidět. Jedna hvězda jen proto, že jí mám rád v game of thrones... ()

k.rakonos

Poměrně zajímavý horror / thriller, ale s totálně nedotaženým koncem, který filmu dost uškodil. A přitom se nabízelo tolik možností, jak film dokončit, či ještě prodloužit, jelikož stopáž je pouze 87 minut. Škoda. Za tři hvězdy, ale díky hloupému rozuzlení by si to zasloužilo možná ještě méně. ()

lineker

A přitom se z toho dala vydojit poměrně silná, atmosferická hororová podívaná. Pokud se však sejde amatérský napsaný scénář a tuctový režisér, který z něho nedokáže vytřískat více, může chudák Dormer hrát jak o život, ale film již nezachrání. Na druhou stranu je však třeba říci, že na poli hororu byly zplozeny daleko větší sračky a tohle se na ten průměr přece jen vyškrabalo. ()

padawan88

Myslím si, že je tento film hodně podceňován. Nejedná se o žádný kultovní snímek, či přepracování nějaké historické události nebo vytvoření něčeho nového, ale lekající scény za 10, herecké výkony za 9 a příběh za 5 bodů. Čili lepší průměr. ()