Vodič nákladného auta medicínskej firmy Mamaroneck prevážajúcej toxický odpad sa sústredil na písanie SMS správy viac ako na riadenie svojho vozidla. Odniesol si to chudák jeleň, ktorý sa rozhodol odpočinúť si práve uprostred cesty. Navyše, jeden zo sudov sa uvoľnil a odkotúľal do neďalekého potoka, ktorý ho odplavil až k hrádzi z dreva a blata, obývanej bobrou rodinou. Krátko na to sa trio dievčat Jenn, Zoe a Mary rozhodlo stráviť víkend na chate neďaleko spomínaného jazera. Mala to byť pôvodne babská jazda, ale ako to už býva, plány sa menia. Na scéne sa objavila trojica mládencov, čo by nemuselo byť vôbec zlé. Čo je oveľa horšie, zelený sliz zo zapotrošeného barelu zmenil bobrov v zombie, ktorí dostali chuť zahryznúť sa do niečoho oveľa šťavnatejšieho ako drevo... (beso74)

juta

Zombeavers jsem měl v hledáčku a dost jsem se na něj těšil, hlavně na to, že to bude sranda, která ale překvapivě téměř žádná nebyla. Jen první a poslední scéně se dalo zasmát, ale jinak v průběhu se nedalo zasmát ničemu. Takže nevím, zda to měla být komedie, nebo klasický horor, ale když si vezme někdo stvoření jako je bobr do parády, tak bych spíš čekal, že se u toho nasměju. Obrovská škoda. Díky GaRaNe za titule. ()

Trevor

Toto je jeden z tých ojedinelých prípadov keď sa pri trápnej zombie komédii, dokonca bobrej, cítite tak príjemne že si skvele oddýchnete a z chuti sa zasmejete napriek tomu že toto bolo určené skôr trinásťročným divákom. Neočakávajte žiadny extra príbeh, trápnych zombie-bobrov, priemernú kameru a neherecké výkony ale nakoniec sa možno pobavíte rovnako dobre ako ja. Možno aj preto, že komédia nie je rozhodne mojim obľúbených žánrom, ale raz za čas padne dobre zasmiaž sa nielen nad komentármi známych a plebsu nad politickým alebo športovým dianím. ()

Segrestor

Amatérská taškařice Zombeavers je blbá asi jako dotaz pro pana Uzla do někdejšího časopisu Bravo: Můj otec sa často visemení do ručníku v kópelně. Do něj si ja utírám ruce, kterími si pak šaham na pošťaka. Můžu tuto cestou otěhótnět? Nerada bysem, abi se mi narodil další retard. Aranka, 26 let. ()

Rockerman

Nedávno jsem viděl " Skautského průvodce zombie apokalypsou" a tam byl zombie-jelen a zombie - kočky, zombie-bobři jsou tedy pro mne novinkou. Jenže "Skauti" byli zábavný a vtipný film na rozdíl od této neuvěřitelné stupidity. Jedna hvězda za několik dobrých, slovních vtípků, jinak je to spíš na odpad. ()

George Stobbart

Toxická nehoda spôsobí mutáciu bobrov v prírodnej oblasti, kde si práve na víkend vyrazí partia mladých dievčat. Onedlho ich tu prekvapia aj chalani; zvedaví na ich bobry, netušiac, že onedlho ich samotné bobry ohrozia. Špeciálne, zmutované zombie bobry. Chválim veselý nápad na uletenú hororovú komédiu, ale čakal som to trochu zábavnejšie. Síce som sa nenudil, bolo to fajn natočené, na dievčatá sa pozerať dalo, bobríci boli srandovné bábky - žiadne chabé CGI, ale aj tak... Keď si to porovnám napr. s takým Sharknadom 1 či 2, tak tie mi prišli podarenejšie. Aj keď zase boli pojaté v extravagantnejšom štýle, toto sa miestami trochu snaží aj o nejaký ten hororový moment či napínavejšie vystavanú scénku, hoci pre to sa takéto úlety moc nepozerajú. Uchádzajúce 3*. ()

• Herec John Mayer (Luke) investoval 30 000 dolárov do hereckých kurzov, aby ho pripravili na tento film. (Marceloo)
  • Herečky Rachel Melvin (Mary) a Cortney Palm (Zoe) namiesto používania toaliet v budovách chodili radšej do blízkeho lesa. Pri jednej z týchto ciest raz našli v lese lebku mŕtveho zvieraťa. Z lesa si ju priniesli a využili na výrobu náhrdelníkov. (Marceloo)
  • Film obsahuje potitulkovou scénu, která měla při dobrých tržbách připravit půdu pro pokračování s názvem Zombees. (Bube1)