Volejte Saulovi - Série 4

(série)
USA, 2018, 8 h 15 min (Minutáž: 42–60 min)

Kamera:

Marshall Adams

Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn, Giancarlo Esposito, Michael Mando, Patrick Fabian, Jerry G. Angelo, Luis Bordonada, Vincent Fuentes (více)

Ve zbrusu nové seriálové řadě se stává Chuckova smrt katalyzátorem přeměny Jimmyho McGilla v Saula Goodmana. V důsledku jeho ztráty se Jimmy sbližuje se světem zločinu, což může ohrozit jednak jeho budoucnost jako právníka, jednak jeho vztah s Kim. Chuckova smrt se hluboce dotkne bývalých kolegů Howarda a Kim a v bitvě rozpoutané bratry McGillovými zase jednou zavede každého z nich na opačnou stranu. (AMC Czech)

antolikopoli

Dobre, jedine čo musím povedať že hodnotenie ktoré som zvolil (5*) je určite nezodpovedajúce. Volil som tak predovšetkým kvôli tomu že štvrtá séria je s prehľadom najlepšia seriálu Better call Saul. Konečná epizóda bola riadna smola ale celkovo sa objavili pár krát aj päť hviezdičkové hodnotenia. ()

NikiVai

Čtvrtá řada mě bavila moc, až na pasáže s kartelem. A to jenom proto, že pro španělštinu mi chyběl dabing nebo titulky, takže jsem na to koukala jak na němý film :))))) ()