Reklama

Reklama

Volejte Saulovi

(seriál)
  • USA Better Call Saul
Trailer 1
USA, (2015–2022), 52 h 16 min (Minutáž: 42–69 min)

Hudba:

Dave Porter

Hrají:

Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Patrick Fabian, Michael Mando, Rhea Seehorn, Michael McKean, Miriam Colon, Raymond Cruz, Julie Ann Emery, Jeremy Shamos (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(6) / Epizody(63)

Tenhle prequel Perníkového táty nominovaný na Emmy sleduje život začínajícího advokáta Jimmyho McGilla a jeho proměnu na morálkou nesvázaného právníka Saula Goodmana. (Netflix)

Diskuze

RedAK

RedAK (hodnocení, recenze)

Irituje mě to odemčený hodnocení. Seriály by měly mít odemčené hodnocení až po odvysílání první sezóny. Hodnotit na základě prvního dílu je tak trochu píčovina. 

na příspěvěk reagoval Henk123, MekGajvr

Narcis

Narcis (hodnocení, recenze)

Pilot se povedl !!! Saul jak ho známe - svérázný hláškař ...

byfo

byfo (hodnocení, recenze)

Tak Pilot mě nezklamal a dal mi asi všechno, co jsem od něj čekal - respektive nic víc, ale ani nic míň :)

 

SPOILER!!

Druhej díl hned zítra a uvidíme v něm jednoho z nejvíc sadistických magorů z BB? Hell yeah!! :)

Sygi

Sygi (hodnocení, recenze)

Přesně tak, pomalejší rozjezd, ale seriál úplně jiný než Breaking Bad. Odenkirk to zahrál super, úplně jiného Saula, nejistého, chudého, nezkušeného ... ale konec byl v klasickém stylu BB. :) Plus fanoušek Breaking Bad tam najde hodně spojistostí. :)

(mOnkey)

(mOnkey) (hodnocení, recenze)

SPOILER: Rozjezd trochu pomalejší, ale podobný závěr jsem očekával. Příště (tedy dnes/zítra) to určitě bude stát dějově za to.

Sygi

Sygi (hodnocení, recenze)

Navíc se v pilotu má objevit Wendy a táta Jesseho, a v druhým díle Krazy 8, tak jsem zvědavej!!

RedAK

RedAK (hodnocení, recenze)

Už se na to taky třepu jak drahej pes. Snad to Vincík nezkurví! 

Sygi

Sygi (hodnocení, recenze)

Už se nemůžu dočkat, na IMDB už někdo i hodnotil, nevím jak se k tomu dostal, ale BTS má zatím 9,9/10. :D

zobi

zobi (hodnocení, recenze)

Zítra první epizoda, titulky pravděpodobně budou na edně. 

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

x_silver

To bude mít stoprocentně nějaký administrativně-právní důvod. Určitě by to zveřejnili pro celý svět, kdyby to šlo. Oni si Američani dost vymýšlejí co do aplikace autorských práv, tak jestli tam není nějaká klauzule pojednávající o tom, že nějakou dobu musí být dílo dostupné jen pro americký trh a až pak se může uvolnit pro zbytek světa. Nevím to, je to jen nápad.

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

jerry12

aha, no dik za info. Pozrel som jeho filmografiu tu na csfd, a nemá tam nič výrazné. Ak odmietol pre prvú sériu, mohol by sa upísať pre potencionálne nasledujúce, ktoré by mapovali súbežne príbeh s BB.

Narcis

Narcis (hodnocení, recenze)

tomas.malo

Ten Mike tam přece bude na 100% - tady je už i v obsazení a dokonce už tu byla nějaká ukázka, jak se Mike a Saul poprve potkali ...

Související novinky

Bob Odenkirk znovu v akci

Bob Odenkirk znovu v akci

25.06.2024

Během covidové pandemie se mnoho úspěšných filmů neobjevilo. Každý zářez, který účetním filmových studií přinesl alespoň nějaké dolary, měl cenu zlata. I proto se rázem po premiéře akčního filmu… (více)

Boj o moc a Medvěd si podmanili ceny Emmy 2023

Boj o moc a Medvěd si podmanili ceny Emmy 2023

16.01.2024

Proběhlé předávání cen Emmy se ocitlo v poněkud kuriózní situaci, když se slavnostní ceremoniál kvůli stávkám v Hollywoodu odsunul ze září 2023 na leden 2024. Navíc zde byly předávány ceny za seriály… (více)

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis

04.08.2023

Ve věku třiaosmdesáti let zemřel ve čtvrtek v nemocnici Mount Sinai v New York City po krátké nemoci americký herec Mark Margolis, mnoha divákům známý především jako zlověstný don Hector Salamanca ze… (více)

Nominace na Emmy 2023

Nominace na Emmy 2023

12.07.2023

75. ročník televizních cen Emmy čerstvě oznámil své nominace a pakliže jste alespoň trošku sledovali seriálovou tvorbu v uplynulém roce, nejspíš vás jednotlivé kategorie zase až tak moc nepřekvapí.… (více)

Reklama

Reklama