Kamera:
John BrawleyHudba:
Stephen RaeHrají:
Sean Keenan, Ed Oxenbould, Dan Wyllie, Claudia Karvan, Susie Porter, Reef Ireland, Rodger Corser, Christian Byers, Leon Ford, Simon Lyndon, Jeff Truman (více)Obsahy(1)
Oceněné drama vyprávějící příběh ze 70. let o dvou dívkách z jižní Austrálie, Debbie a Sue, o ztracené nevinnosti a nabytých zkušenostech. Ve druhé sérii se potom od sebe musí na nějaký čas oddělit a objevují, že svět je mnohem bohatší. (oficiální text distributora)
Hrají
Sean Keenan
Austrálie
Nejlepší seriály:
Zádrhel (2015) (seriál)
Taneční akademie (2010) (seriál)
Lovci (2016) (seriál)
Ed Oxenbould
Austrálie
Nejlepší seriály:
Pantheon (2022) (seriál)
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Rozkvět (2019) (seriál)
Dan Wyllie
Austrálie
Nejlepší seriály:
Gallipoli (2015) (seriál)
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Veliká (2020) (seriál)
Claudia Karvan
Austrálie
Nejlepší seriály:
Farscape (1999) (seriál)
Jack Irish (2016) (seriál)
V Clearingu (2023) (seriál)
Susie Porter
Nejlepší seriály:
Wentworth (2013) (seriál)
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
State of Play (2003) (seriál)
Rodger Corser
Austrálie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Zádrhel (2015) (seriál)
Boj o čas (2008) (seriál)
Christian Byers
Austrálie
Leon Ford
Nejlepší seriály:
Gallipoli (2015) (seriál)
Pacifik (2010) (seriál)
Anzac Girls (2014) (seriál)
Simon Lyndon
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Vražedné záhady slečny Fisherové (2012) (seriál)
Mystery Road: The Series (2018) (seriál)
Jeff Truman
Austrálie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
The Girl from Tomorrow (1991) (seriál)
Místo zvané domov (2013) (seriál)
Sophie Lee
Austrálie
Nejlepší seriály:
Halifaxová, soudní psychiatr (1994) (seriál)
Daniel Krige
Jihoafrická republika
Nejlepší seriály:
Mizera (2010) (seriál)
Místo zvané domov (2013) (seriál)
All Saints (1998) (seriál)
Ross Higgins
Nejlepší seriály:
Zlatá horečka (1974) (seriál)
Skippy (1968) (seriál)
Ellie Gall
Austrálie
Nejlepší seriály:
Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)
Místo zvané domov (2013) (seriál)
Home and Away (1988) (seriál)
Charlotte Best
Austrálie
Nejlepší seriály:
Příliv sirén (2018) (seriál)
Damon Gameau
Nejlepší seriály:
Gallipoli (2015) (seriál)
Wentworth (2013) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Ashleigh Cummings
Saúdská Arábie
Nejlepší seriály:
Gallipoli (2015) (seriál)
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Vražedné záhady slečny Fisherové (2012) (seriál)
Alan Dukes
Nejlepší seriály:
Mizera (2010) (seriál)
Anzac Girls (2014) (seriál)
Jack Irish (2016) (seriál)