Režie:
J BlakesonKamera:
Enrique ChediakHudba:
Henry JackmanHrají:
Chloë Grace Moretz, Nick Robinson, Alex Roe, Maika Monroe, Liev Schreiber, Maggie Siff, Maria Bello, McKaley Miller, Ron Livingston, Tony Revolori (více)VOD (3)
Obsahy(2)
V novém filmu Pátá vlna nalézáme většinu Země zničenou čtyřmi vlnami stále se stupňujících smrtících útoků. Cassie (Chloe Grace Moretz) prchá světem, prostoupeným strachem a nedůvěrou, a zoufale se snaží zachránit svého mladšího bratra. A zatímco se připravuje na nevyhnutelnou vražednou pátou vlnu, spojí své síly s mladíkem, který by mohl představovat její poslední naději - jen kdyby mu dokázala důvěřovat. (Falcon)
(více)Hrají
Chloë Grace Moretz
USA
Nejlepší filmy:
Kick-Ass (2010)
500 dní se Summer (2009)
Equalizer (2014)
Nick Robinson
USA
Nejlepší filmy:
Jurský svět (2015)
Já, Simon (2018)
Snack Shack (2024)
Alex Roe
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Horké letní noci (2017)
Forever My Girl (2018)
Uctívači temnot (2000)
Maika Monroe
USA
Nejlepší filmy:
Longlegs (2024)
Prodloužený víkend (2013)
After Everything (2018)
Liev Schreiber
USA
Nejlepší filmy:
Spider-Man: Paralelní světy (2018)
Spotlight (2015)
Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)
Maggie Siff
USA
Nejlepší filmy:
Michael Clayton (2007)
The Short History of the Long Road (2019)
Most do života (2016)
Maria Bello
USA
Nejlepší filmy:
Zmizení (2013)
Payback: Straight Up (2006)
Odplata (1999)
McKaley Miller
USA
Nejlepší filmy:
Wish I Was Here (2014)
The Iceman (2012)
Jak roste naděje (2014)
Ron Livingston
USA
Nejlepší filmy:
V zajetí démonů (2013)
Family Guy Presents: Stewie Griffin - The Untold Story (2005) (video kompilace)
Prezidentské volby (2012) (TV film)
Tony Revolori
USA
Nejlepší filmy:
Spider-Man: Bez domova (2021)
Grandhotel Budapešť (2014)
The Perfect Game (2009)
Hunter Deno
Nejlepší filmy:
Rady dr. Ptáka smutným básníkům (2021)
Impractical Jokers: The Movie (2020)
Rezistence (2015)
E. Roger Mitchell
USA
Nejlepší filmy:
Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)
Legenda o slavném návratu (2000)
Barry Seal: Nebeský gauner (2017)
Terry Serpico
USA
Nejlepší filmy:
Skrytá identita (2006)
Krycí jméno Donnie Brasco (1997)
Frekvence (2000)
Marc John Jefferies
USA
Nejlepší filmy:
Příšerky s.r.o. (2001)
The Notorious B.I.G. (2009)
Spider-Man 2 (2004)
Zackary Arthur
USA
Nejlepší filmy:
Mamka a taťka (2017)
Pátá vlna (2016)
Dobrodružství v divočině: Pes hrdina (2021)
Michael Beasley
USA
Nejlepší filmy:
Zúčtování (2016)
Síla slova (2007)
Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)
Jim Palmer
Nejlepší filmy:
Terminátor 2: Den zúčtování (1991)
Lid versus Larry Flynt (1996)
Thor (2011)
Bobby Batson
USA
Nejlepší filmy:
Zrození národa (2016)
90 minut v nebi (2015)
Pátá vlna (2016)
Derek Roberts
Nejlepší filmy:
Královna kvízů (2023)
Svatyně zla (2013)
Aliance (2016)