V dalším novém formátu televize Prima Kdo je kdo? se sejde „stará parta", kterou si diváci pamatují z úspěšného pořadu Hádej, kdo jsem! – Dana Morávková, Alice Bendová, Bob Klepl a Martin Zounar. Tentokrát je budou ale doplňovat i další známé tváře, jako například duo Těžkej Pokondr nebo Mahulena Bočanová, do moderátorského křesla opět usedne Petr Vondráček. Každopádně se můžete těšit na směsici dobré zábavy, humoru, důvtipu i zajímavých informací. (oficiální text distributora)

j.linhi

Trapná a důležitá Morávková a Bendová, která není vtipná i když se strašně snaží.... aspon ze páně Zounar a Klepl to trochu napravujou... a malem bych zapomel na ty neskutecne trapný oplzlí kecy na tu hostesku tam. ()

ppospisil

Klasický pořad z produkce TV Prima. Moderuje jeden z mých oblíbených moderátorů nové generace, ale v tomto je už také opravdu ohraný. Odpad to není, ale pochybuji že se někdy znovu podívám. 20% ()

Neklan006 odpad!

to je vtipné uachacha, tuze vtipné uachacha... mám z toho úplně potrhanou bránici. příště přijde tenhlecten pitomec s pořady Hádej, kdo to nebyl nebo Kdo je kde ()

Honsik

Vidím to zevnitř a naživo je to neskutečná prča. Chechtám se tam celé natáčení. V telce je sice mnoho vtipů zabitých, ale prostě nemůžu jinak. ()

Luswani

Párkrát jsem to zapnul a není to tak špatné. Náhodou se tam objevuje spousta vtipných momentů. Poměrně příjemný a odlehčený pořad. 75% ()

ESNYR odpad!

Po necelých 4 dílech co jsem viděl (nějak to nestíhám vídat celé) můžu z klidem prohlásit že je to jedna z těch horších variant "velmi oblíbených" zábavných pořadů. Hádej kdo jsem, bylo podle mého teda o několik řádů lepčejší. Tento styl humoru, který předvádí Vondráček (trapné hlášky) + trapné ukázky herectví té nány co má dělat nápovědu (Marie ? či jak) mi teda moc pod nos nejdou. Bohužel. 1 hvězdu za dobrou pohodu kterou občas vytvoří dobrá sestava lidí (Po těch xy jiných pořadech je zvláštní že se jak Nova, tak Prima prostě neumí z předchozích chyb poučit) EDIT : po mnoha dílech to vzdávám, protože je to díl od dílu trapnější. Hodnocení měním na odpad. Nadale sledovat nebudu. PS : Koháka by měl někdo už konečně zabít, protože je to jen nudný otravný debil, který neustále dělá "vtipy" kterým se ale podle mého nikdo soudný nemůže smát ()