Jeffrey Dean Morgan hraje hlavní roli Vaughna - krupiéra v kasinu, kterému štěstí zrovna nepřeje. V zoufalé snaze sehnat peníze na operaci své nemocné dcery se Vaughn spolčí s kolegou z práce, aby kasino vykradli. Loupež se ale zvrtne a Vaughn i jeho parťák jsou nuceni unést městský autobus a pokusit se o téměř nemožný útěk. Robert De Niro ztvárňuje Papeže, nelítostného a zvráceného majitele kasina, který se nezastaví před ničím, jen aby získal své peníze zpět. (HBO Europe)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Tak úloha Giny určitě není zbytečná. Na konci sehraje určitě významnou roli, ale tu bitku z Bautistou to chtělo ta mi tam chybí. Jenom ho tak lehce počechrala, toť vše.

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Lacike

Komenty som moc nečítal, väčšinou aby som sa vyhol spoilerom. Občas som len lenivý a občas si ich prečítam až po videní filmu.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Lacike (hodnocení, recenze)

ywo666

Keby si si precital môj komentar, tak by si vedel, ze bitky v tom filme ziadne nie su.

Gina tam hra dost zbytocnu postavu.

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Waco inak keď mi film odporúčaš, technická otázka. Predvedie Gina niečo? Kedže tipujem, že sa nevyzlečie myslím tým nejakú bitku. Bude mať priestor, či iba menšiu vedlajšiu úlohu?

na příspěvěk reagoval Lacike, Wacoslav1

Lacike (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Vsimol som si to.

Aj tak treba este cakat na titulky, aby som si vychutnal vsetky dialogy na ktorych v tomto filme urcite zalezí.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune