DVTV

(pořad)
Publicistický / Talk-show
Česko, 2014, 215x10-30 min

Účinkují:

Daniela Drtinová (moderátor), Martin Veselovský (moderátor), Emma Smetana (moderátor), Filip Horký (moderátor), Daniela Písařovicová (moderátor) (více)

Internetový publicistický pořad DVTV je video-projekt moderátorů Martina Veselovského a Daniely Drtinové. Každý den přináší nové rozhovory nebo komentáře na nejrůznější témata ať už z politického, kulturního či společenského dění. (xrubesd)

archetta

Tohle tady chybělo a Veselovský je jeden z nejlepších českých novinářů. Web jim dává svobodu, a tak se dočkáme velmi zajímavých hostů a rozebírání (nejen) aktuálních témat. ()

PanIncognito

Líbí se mi, že pořad není jalový... neobsahuje tedy zkrášlené televizní studio a disponuje spíše primitivní obrazovou i zvukovou stránkou. Sází se zde totiž na obsah, jenž je zásadní. Martin Veselovský je při své práci hbitý, inteligentní a vytrvalý. Má tedy mou úctu, neboť patří k těm nejlepším. Problém mám jen se špatnými rozhovory jeho moderátorské kolegyně. Ta nefunguje... není schopna se řádně doptávat a celkově působí zvláštně. A působení někdejší moderátorky TV Nova mě vyloženě děsí! Špatně vnímá svou profesi (je pokrytec) a navíc nezvládá ani mluvu. I tak pořad vnímám jako kvalitní žurnalistiku, které je u nás pramálo. :) ()

modrapapaja odpad!

LOL. Co to je za odpad? Když už si někoho zvu, tak si vezmu někoho zajímavého a půjdu s ním do hloubky problému. Tady toto je čisté sektářské štěkání. Čistokrevné zlo. Neskutečné. ()

LOUNAS

Dříve moje velmi oblíbená internetová televize s výborným výběrem hostů. Nyní je velmi nevyvážená a propaguje neomarxistickou ideologii. Držím palce a doufám, že se znovu vzchopí. ()

FakyCB odpad!

Veselovský a Drtinová plní úkoly, které jim jejich chlebodárce Bakala zadává na 100%. Bohužel se jedná o jednostranně orientovaný pořad, který má k nezávislé žurnalistice hodně daleko. ()

Flexis

Zbožňuju tenhle publicistický pořad! Témata,o kterých se polemizuje je spousta,takže si každý vybere. Od známých celebrit směrem k lidem,kteří jsou prakticky neznámí a chtějí prosadit nějaký názor či ideu. Některé rozhovory jsou skvělé,některé méně, ale to nemění na mém hodnocení. Kdo to vyzdvihuje na nejlepší profesionální úroveň je bezpochyby Martin Veselovský,který i z ne příliš zajímavého rozhovoru vymačká maximum. 85% ()