Keďže humoru a zábavy nie je nikdy dosť, rozhodli sme sa na slovenské televízne obrazovky vrátiť obľúbený žáner skeč-šou v úplne novom projekte s názvom Kredenc. Pôjde o týždennú retrospektívu vo forme satirických správ a paródií na aktuálne témy z mediálneho, spoločenského a politického prostredia. Diváci sa môžu tešiť na špičkovú zostavu hercov a komikov, v Kredenci sa predstavia Juraj Kemka, Petra Polnišová, Roman Pomajbo, či Zuzana Šebová. (TV Markíza)

16davidko

NO tu jednu hviezdicku som dal len koli tomu,že to tam ten Kubovčík drží. Táto relácia mi pripadá ,že sa nejak stále viac a viac snaží dostať do totálnej trápnej brečky. Kde je ten pestrý humor z HALO??? Neviem či to sposobuje veľa projektov účinkujúcich ,alebo nechuť do projektu,ale keď nemajú inšpiráciu tak nech to nerobia,scénky kde sa človek nasmeje sú výnimočné,radšej si pozriem staré HALO. Kubovčíkovi a Malachovskému totálne zúžili priestor a Kemka ,povedzme si okrem hrania homosexuála to nezvláda. Takto vyzerá dobre pokazený humor . ()

janesX

Tak tu sa naozaj dá zasmiať. Oproti Susedom (odpad) a Profesionálom (odpad), je tu konečne niečo na pochvalu. Jediné čomu "nerozumiem", sú scénky Polnišovej s Kubovčíkovou pod názvom "Cuky Luky". Ak sú niekedy dlhšie, nekompromisne prepínam kanál, ale iba nachvíľu. "Cuky Luky" scénky sú skrátka totálne nepozeratelné, ale inak je s oboma týmito protagonistkami vždy sranda. Takže toto je naozaj jediným "tŕňom v oku" tejto komediálnej skeč-šou, inak skvele zohratou partiou, kde výborne zapadol aj Sväťo Malachovský. Pre mňa je Kredenc zárukou úsmevu a tomuto trápnemu humoru (relatívne) úplne rozumiem. A mohlo by to mať kľudne o desať minút viac. 62%. ()

bubblebobble

Veľmi zlé. Po tretej časti som veľmi sklamaný. Malachovský kazil už celé Haló, Kemka to je taký trapko, ktorý získal svoju slávu svojou debilitou v Partičke no tu sa aj niečo hrá, takže mu to vôbec nejde. Pomajbo, kým ho niekto neusmerní alebo nehrá ženu je tiež pomerne slabý. Kubovčík, Šebová a Polnišová sú fajn ale jednoducho tie scénky pôsobia, tak, že ideme robiť humor ale nevieme akú to bude mať pointu. Neviem zrejme sa točí viac častí naraz ako je to už v televíziách zvykom, a potom to dopadne takto. Kde sú tie časy keď na STV bežalo SOS, ktoré si nebralo servítky pred ústa a robilo si kruto prču zo sračiek, ktoré vysielali komerčné televízie. Btw. tie Televízne koniny sú OTRASNÉ!!!!! ()

SOLOM. odpad!

Už jsem viděl opravdu ledasco (nejen co se nejrůznějších česko/slovenských) show, pořadů, atd…Ale tohle už je opravdu za hranicí nevkusu. Nevím, zda to vůbec nazvat trapností či ubohostí – protože kvalita pořadu je ještě mnohem horší a snad pro to není ani pojmenování. Viděl jsem několik částí (nikdy ne celých, Páč tohle se vážně nedá…) a vážně můžu říct, že tohle je ten největší slovenský shit, který jsem zatím viděl a ODPAD je pro něj ještě milostivým ohodnocením. Chce se mi blejt… ()

Tinusa14

Vtipy v Kredenci raz vyjdú inokedy ostávajú nepochopené, všetko záleží od každého dielu. Považujem za veľké plus parodovanie súčasných seriálov alebo udalostí. Každopádne zábavu istia známe tváre pri ktorých si myslím že platí že buď ich niekto nenávidí a považuje ich za trápnych, alebo ich miluje. Na slovenské pomery mi to pripadá dosť trefné aj zábavné, ale myslím si že slováci radšej odsúdia aj ten kúsok humoru akoby ho mali odceniť. ()

• Petra Polnišová s účinkovaním v šou dlho váhala, no nakoniec ju presvedčila zostava hercov. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)
  • Paródie na seriály sa natáčajú v tých istých ateliéroch, v ktorých sa točia aj originály. V rámci šetrenia sa natáčalo aj v byte jedného komparzistu. (Johnny_SVK)
  • Markíza musela kvôli sťažnostiam svojich moderátoriek scenzurovať prvý diel. Zo scénky parodujúcej TV Noviny museli v repríze vystrihnúť záber s dieťaťom a moderátorke "Karmy" zmizla menovka Krepka. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)