Keďže humoru a zábavy nie je nikdy dosť, rozhodli sme sa na slovenské televízne obrazovky vrátiť obľúbený žáner skeč-šou v úplne novom projekte s názvom Kredenc. Pôjde o týždennú retrospektívu vo forme satirických správ a paródií na aktuálne témy z mediálneho, spoločenského a politického prostredia. Diváci sa môžu tešiť na špičkovú zostavu hercov a komikov, v Kredenci sa predstavia Juraj Kemka, Petra Polnišová, Roman Pomajbo, či Zuzana Šebová. (TV Markíza)

clubland odpad!

Strasne, trapne, milionkrat opakovany namet. Hesso je z nich vsetkych asi najtrapnejsi, hned za nim nasleduje negustiozny Kemka... Uplna katastrofa, co sa na Slovensku v TV Hnoj a TV Narkoza produkuje. A nesmieme zabudnut ani na arogantnu a namyslenu luzu Horvathovu a ani na Dangla s jeho konskou, dosiroka otvorenou hubou s privelkym poctom zubov a nasilu produkovanym trapnym smiechom. No dakujem pekne, velebnosti, du blejt. ()

janesX

Tak tu sa naozaj dá zasmiať. Oproti Susedom (odpad) a Profesionálom (odpad), je tu konečne niečo na pochvalu. Jediné čomu "nerozumiem", sú scénky Polnišovej s Kubovčíkovou pod názvom "Cuky Luky". Ak sú niekedy dlhšie, nekompromisne prepínam kanál, ale iba nachvíľu. "Cuky Luky" scénky sú skrátka totálne nepozeratelné, ale inak je s oboma týmito protagonistkami vždy sranda. Takže toto je naozaj jediným "tŕňom v oku" tejto komediálnej skeč-šou, inak skvele zohratou partiou, kde výborne zapadol aj Sväťo Malachovský. Pre mňa je Kredenc zárukou úsmevu a tomuto trápnemu humoru (relatívne) úplne rozumiem. A mohlo by to mať kľudne o desať minút viac. 62%. ()

Snowball odpad!

Ak je váš život dokonalý, nikdy nerobíte chyby a žiadnu trápnu chvíľku ste nikdy nezažili, a zo zvedavosti ju chcete zažiť, toto je práve pre vás! Pri tejto televíznej sračke máte garanciu, že sa budete cítiť trápne ako pes, len preto, že sa na to pozeráte. Klasická "vtipná" slovenská zostavička vám navyše prinesie poriadne grc pocity, čiže ak máte žalúdočné ťažkosti a chcete úľavu, toto vám vyčistí váš systém. Prosíííííííííím zastavte už niekto týchto akože komediantov, aby ďalej už nepáchali genocídu na intelekte nášho národa a poberte im kamery. Ďakujem!!! ()

Tinusa14

Vtipy v Kredenci raz vyjdú inokedy ostávajú nepochopené, všetko záleží od každého dielu. Považujem za veľké plus parodovanie súčasných seriálov alebo udalostí. Každopádne zábavu istia známe tváre pri ktorých si myslím že platí že buď ich niekto nenávidí a považuje ich za trápnych, alebo ich miluje. Na slovenské pomery mi to pripadá dosť trefné aj zábavné, ale myslím si že slováci radšej odsúdia aj ten kúsok humoru akoby ho mali odceniť. ()

gogo76

Kolísavá úroveň vtipov. Väčšinou slabá, občas trápna, ale niekedy príde taká scénka, že sa dobre zabavím. Výnimočne vybuchnem ako pri scénke v ambulancii -"Ešte nejaky probľém??" Zatiaľ 100% zábava je iba v kurze sebaobrany, aj keď je jasné, že to po čase stratí na sile. "Muž je nepriateľ, muž musí zemret!" Keďže sa volám Igor, tak u nás doma je to 2x zábavnejšie, ako možno pre iných. Pozriem si to vždy, ale non stop zábavu od toho rozhodne nečakajte. Ale ten kurz stojí za to. "Igor!!!...Ohrozuj!!!" 60%. ()

• Petra Polnišová s účinkovaním v šou dlho váhala, no nakoniec ju presvedčila zostava hercov. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)
  • Paródie na seriály sa natáčajú v tých istých ateliéroch, v ktorých sa točia aj originály. V rámci šetrenia sa natáčalo aj v byte jedného komparzistu. (Johnny_SVK)
  • Markíza musela kvôli sťažnostiam svojich moderátoriek scenzurovať prvý diel. Zo scénky parodujúcej TV Noviny museli v repríze vystrihnúť záber s dieťaťom a moderátorke "Karmy" zmizla menovka Krepka. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)