Po bolestném rozchodu s dlouholetým přítelem (Morris Chestnut) se úspěšná lobistka Leah Vaughnová vrhne do vášnivého vztahu s okouzlujícím cizincem Carterem (Michael Ealy), který budí dojem dokonalého muže. Po krátké známosti založené na sexu ale Leah odhalí Carterovy násilnické sklony a ukončí jejich začínající vztah. Carter, kterého spaluje šílená touha po pomstě, jí v záchvatu žárlivosti obrátí život vzhůru nohama. (HBO Europe)

TesterX

Překvapivě dobře natočené. Nicneříkající romance se přepne do mrazivého thrilleru - scena u benzinky slušný start. Co mě štvalo - ta naivita ženské postavy (hledat partnera na život v někom, kdo si to s ní rozdá ve špinavý putice na hajzlu?) a logické díry v ději (rozeslané video - původ). Jinak herci solidní, přes veškerou čitelnost událostí následujících dojde na jednu neočekávanou. Takže z nabídky snímků o psychopatických (ex)partnerech se jedná o solidní počin. ()

Mark1983 odpad!

Sledoval jsem tenhle snímek asi půlhodiny a byl jsem zklamaný na celé čáře,ježto já měl zájem o thriller,nikoli o romantic- ký biják v černošském prostředí. ()

fruitixx

Tak to je vyloženě nečekané... z romantiky detektivka.....prostě holky dejte si bacha, jiný smysl to asi nemá.... škoda strácet čas.....to je to trochu mimo realitu. ()