Reklama

Reklama

Huangovi v Americe

(seriál)
  • USA Fresh Off the Boat
Trailer
USA, (2015–2020), 42 h 22 min (Minutáž: 21–22 min)

Tvůrci:

Nahnatchka Khan

Předloha:

Eddie Huang (kniha)

Hrají:

Randall Park, Constance Wu, Hudson Yang, Forrest Wheeler, Ian Chen, Lucille Soong, Chelsey Crisp, Ray Wise, Trevor Larcom, Evan Hannemann, Prophet Bolden (více)
(další profese)

Série(6) / Epizody(116)

Prostě klasický přistěhovalecký příběh viděný očima první generace asijských Američanů. Vypravěčem příběhu je Eddie Huang, který se snaží najít si v novém světě místo, což se zdá být mimořádně složité. (TV Prima)

Videa (20)

Trailer

Recenze (20)

Hon2ar 

všechny recenze uživatele

Báječná léta přišla do současnosti a přišla z východní Asie. Příhody malé asijské rodinky nejsou strhující zábavou k popukání, jedná se ale o milý sitcom, kde se člověk usmívá, tak hodně, až je to příjemné. Navíc Randall Park a Constance Wu zvládají své role rodičů naprosto s přehledem. A Wu je navíc sakra pohledná asijská Marge Simpsonová. ()

cheonsacz 

všechny recenze uživatele

Jeden z mála novějších sitcomů vzniklých v roce 2015, který jsem si náramně oblíbila a u kterého se směji více než je zdrávo. Sympatická čínská rodinka řešící všední problémy trochu netradičními způsoby. Originální znění je u mě vždy na prvním místě, ale zde mi dabing nijak nevadí :) seriál zde má průměrné hodnocení (možná se dá říct i nadprůměrné), ale podle mě si zaslouží mnohem více. Může to být jen můj osobní bias nebo to, že české Comedy Central si zde nezískalo tak velký ohlas jako originál v zahraničí. Jediné co mě trochu mrzí, když asijské herce obsazují do rádoby "typických" činských emigrantů ačkoli herec, který zde hraje otce je jihokorejec. ()

Reklama

Baerdeller 

všechny recenze uživatele

První série slabá, druhá lepší, třetí výborná. Je to kvůli tomu, že seriál původně vznikl jako mírně autobiografická věc (reálného Eddieho Huanga), takže první série se točí vyloženě kolem mladého Eddieho, zatímco ostatní postavy jen stínují. Jenže produkující televize a reálný Eddie se po první sezóně rozešli a když už se na seriálu (reálný) Eddie nepodílel, tak telka (naštěstí) "zabila" tu uondanou biografickou část a dala větší prostor ostatním postavám. Ve třetí sezóně už je jasně vidět, že největší prostor (právem) dostává Jessica, protože ta je naprostým pokladem této show. Zvedám tedy hodnocení ze dvou ** na *** a doufám ve čtvrtou (snad ještě lepší) sérii. PS: Jessica (Constance Wu) je opravdu naprosto megasuperboží. ()

Spooner 

všechny recenze uživatele

Po 5 dílech: Fresh Off the Boat zdaleka není žádným komediálním odpadem, u něhož kvůli bychom kvůli porci trapného humoru nedokázali sedět ani minutu. Je to prostě jen další rodinná limonáda, jež nemá náročnějšího diváka čím překvapit a bohužel vlastně ani čím zaujmout. Potenciál byl díky střetu dvou kultur opravdu daleko jinde. Obyvatelé čínských čtvrtí sice budou mít konečně důvod sednout si k bedně, my ostatní ale můžeme tento kousek v klidu přeskočit. 40% ()

kareen 

všechny recenze uživatele

Obvykle rodinné sitcomy, kde se objevují děti, moc nemusím, ale tady jsou děcka docela fajn a občas i přispějou k nějaké legraci. Je to osvěžující podívat se na USA z pohledu praštěné americko-čínské rodinky. Hlavním tahounem je tu tvrdá a nekompromisní, přesto pohledná matka, která se s ničím nepáře, nějaká politická, rasová i jiná korektnost je jí cizí, a je většinou zdrojem těch nejvtipnějších situací. Není to sice seriál, kde bych se lámala smíchy, ale vtipné je to dost. ()

Galerie (1 523)

Zajímavosti (1)

  • Constance Wu (Jessica) se v květnu 2019 ocitla pod palbou kritiky, když se na Twitteru vyjádřila naštvaně ohledně obnovení seriálu na 6. sérii. Později vysvětlila, že naštvaná byla, protože se kvůli obnovení seriálu musela vzdát jiného projektu. (hansel97)

Reklama

Reklama