Horná Dolná

(festivalový název) (seriál)
  • Slovensko Horná Dolná

Smiech je najlepší liek! Aj preto Televízia Markíza prináša na televízne obrazovky nový seriál s veľavravným názvom Horná Dolná. Vtipné príbehy svojráznych dedinských postavičiek si nepochybne zamilujete na prvý pohľad. Obyvateľmi Hornej Dolnej sú napríklad ambiciózny starosta, ktorý je voľnom čase vášnivým rybárom, kňaz, ktorý statočne bojuje s pokušeniami, ktoré mu prináša život, či policajt, ktorý sa venuje aj takej závažnej kriminalite ako stratený bicykel. Uvidíte, aké je to byť najväčším frajerom v dedine a zasmejete sa aj na súperení dvoch energických žien o priazeň mužov v obci. (TV Markíza)

cure

Vítaný vietor na poli zábavy televízneho programu. Samozrejme nie je to zábava intelektuálna, ale to vôbec nevadí, pretože sa na to ani nehrá a vidieť, že herci a scenáristi vedia bravúrne pobehovať na špagáte medzi zábavným a trápnym. Kvitujem dĺžku a snahu o príbeh v každom diely. Spolu so Zborovňou, Susedmi a Sekerovcami najlepšia domáca zábava v TV od revolúcie. ()

Lochnes009

Druhá časť famózna smejem sa, milujem kritikov ktorí len na základe upútavky zhodnotia všetko do poslednej bodky, pravdaže negatívne. Tváriť sa vážne a pri tom celý život ľpieť len na Pelíškoch, alebo Cimrmanovy (ktoré mám tiež veľmi rád) z nikoho neurobilo "intouša" tak sa netvárte, že sa tvárite, ale uvolnite sa. ()

Dellamorte

Nepotrebujem sa vypisovať ku každej srandičke, ale mnou prepadnutý visit mi pripol k tomuto rentgenu šelest a zároveň , potvrdil slovácky (NE!)zmysel pre(T/Humor.! Thx za compániu a bro & sist šejker. Tolik bodov nemám, aby som hodila čo len NE hoď bod ( vykultúrovaný zážitok, aký máš aj ty, a nekecaj, že za rok apoň 1x ee. ) ()

dehlie odpad!

Nevtipná komédia je veľmi zmierlivým zhodnotením tohto "výkvetu" slovenskej zábavy. Zamýšľam sa kto sú vlastne diváci tohto seriálu a kde to vlastne žijeme. Vôbec sa nechcem povyšovať, ale čo je veľa to je príliš. Hodnotenie odpad! je niekedy ťažké udeliť, ale v tomto prípade úplne výstižné a zaslúžené. ()

corona

Jednooký medzi slovenskými seriálmi kráľom. Úspech seriálu dúfam naznačuje, že slovenský diváci už majú dosť búrlivých koní, ktoré v paneláku neplačú. Humor je síce na úrovni stanice, ktorá to vysiela a slovenskému divákovi to zrejme stačí. V druhej sérii by som poprosila menej Polnišovej a Sládečkovej a viac policajta Kubovčíka. ()

• Tvorcovia seriálu usporiadali pre obyvateľov obce 26. januára 2015 fašiangovú párty. (Zdroj: Eurotelevizia) (kacer4)
  • Pôvodne mala byť Horná Dolná iba 10-dielny letný seriál. (krasomama)