Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

• Velká Británie Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (více)

Na konci prvního filmu KOKUSA (Kouzelnícký kongres USA) zajme s pomocí Mloka Scamandera (Eddie Redmayne) mocného černokněžníka Gellerta Grindelwalda (Johnny Depp). Grindelwald ale splnil svou hrozbu, že uteče z vazby, a začal shromažďovat své stoupence, z nichž většina vůbec nic netušila o jeho skutečných cílech: připravit vládu čistokrevných čarodějů nad všemi nemagickými bytostmi. Ve snaze zmařit Grindelwaldovy plány, Albus Brumbál (Jude Law) získá svého bývalého studenta Mloka Scamandera, který souhlasí s tím, že pomůže, aniž by si uvědomoval, jakému nebezpečí se tím vystavuje. Bitevní linie jsou vytyčeny a ve stále více znesvářeném světě čarodějů je podrobena zkoušce láska a loajalita, dokonce i mezi nejvěrnějšími přáteli a rodinou. (Vertical Entertainment)

Diskuze

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Co je do prkvančic "opravdový fanoušek" ? :D

Ono mezi tím být fanoušek a být fanatik je jen tenká hranice.

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Tak pojem "opravdový fanoušek" se dá vysvětlit 2 způsoby:
- žere všechno co vyjde, bez ohledu na kvalitu
- dává tvůrcům najevo, že chce, aby byl obsah neustále kvalitní a nebojí se zkritizovat "špatné dílo"

na příspěvěk reagoval Komi98, Komi98

TheWhiteWolf

Dívej se. Ber to takhle. Pokud si opravdový fanoušek Harryho Pottera, tak je pro tebe kino prostě povinnost..

I kdyby se ti nějak nechtělo, nebo tak něco.. Takže minimálně u mě povinnost!

A věř mi, že tě tento film rozhodně nezklame. (V kině do bude ještě lepší zážitek)

na příspěvěk reagoval Blackhand47

:OOO

To nové oficiální promo video pro nakoupení lístků do kina je úžasný.. :DDD

Je tam i jeden nový kousek scény, kterou bych sice radši viděl až v kině, ale je úžasná :DDD

Celkově to zakomponování těch fanoušků do toho promo videa je prostě TOP ;)

Odkaz: https://youtu.be/wfElurBc2Dk

Komi98

Právěže návštěvu kina neplánuji :-D jako lepší než první díl by to mohlo být to uznávám, protože já s v prvním třeba i ztrácel a celkově jsem ho vnímal dost rozporuplně.

na příspěvěk reagoval Komi98

TheWhiteWolf

Ale ne že si to stáhneš :D

Běž na to do kina.. ;)

Bude to lepší než první díl, to se vsaďte. ;)

Prvni díl byl sice super, špatný nebyl, ale nebylo to něco, nad čím bych...

na příspěvěk reagoval TheWhiteWolf

Uživatel Komi98 smazal svůj příspěvek.

Blackhand47

Mám stejný pocit a dojem. Jako po těch letech výlet zpárky do Bradavic bude fajn, ale ve filmu má být strašně moc postav a událostí, což mi na jeden film přijde hrozně moc.

Kodousek (hodnocení, recenze)

TheWhiteWolf

Tak jasný Potter to bylo zjevení fenomén, první svého druhu. Já si al e vážně myslím, že tohle bude fajn. První díl se jenom nadechoval, tohle bude smělejší.

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Kodousek

Mě třeba nenadchnul vůbec :-D to stejné už ale udělal i první díl, který jsem viděl (ne v kině), celkem fajn to bylo, ale absolutně nic jsem od toho nečekal. Určitě ne kvalit některých výborných dílů (ne všech) filmové HP ságy. Na tohle se určitě podívám (i kdyby už jenom ze zvědavosti), ale stejně jak už jsem napsal, tak obdobně jako u prvního dílu od toho nic nečekám.

na příspěvěk reagoval Kodousek, Komi98, Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

A oficiální délka filmu je 134 minut !!

BTW: Tento díl bude o minutu delší, než díl předchozí :DD

Komi98 (hodnocení, recenze)

UŽ SE SPUSTIL PŘEDPRODEJ VSTUPENEK !!! (minimálně u Cinema City a Cinestar)

;)

Kodousek (hodnocení, recenze)

Já už se na to moc těším a myslím, že to bude lepší než jednička. Trailer mě nadchnul jak už dlouho nic.

Prometheus69

Ježiši kriste. koho zajímá nějaký sarkasmus??

Proč se nemůžeš vyjadřovat normálně k věci a k tématu?

Tímto ze sebe akorát děláš ze sebe 15-ti letého kašpara.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

ESNYR

ESNYR (hodnocení, recenze)

Kdybys místo těch keců a otravování v každé diskuzi, vygoogli základní informace o kterých plácáš nesmysly (a nejen tady, že), nemusel by ses neustále ztrapňovat.

A přitom to zabere pár minut.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Trojka se bude jmenovat prostě FZ: Lord dvojí krve. :D

Protože nějak tuším kdo je jeho otec.. 8)

Zajímá mě jestli tu tajnou válku z nečary nějak zakomponují třeba do nadcházejí 2 světové války. Víz, Atomovka na Hirošima a Nagasaki. 8)

Komi98 (hodnocení, recenze)

Včera byl zveřejněn oficiální soundtrack list.

A 2 skladbyz tracklistu jsou už venku ;)

Za mně je ta jedna, konkrétně "Salamander Eyes", skvělá. A v poslední třetině jsem v té skladbě úplně slyšel nějaký soundtrack z Harryho Pottera.

Ta druhá skladba je už taková nic moc.

Nevka (hodnocení, recenze)

higuain: Mrknu se na to, ale mám dojem, že to bylo Pottermore, nebo něco podobného. S jistotou ale vím, že je už samo o sobě zázrak, že má Mlock ještě hůlku. Správně mu ji měli hned zlomit. Každopádně tohle myslím nějak vysvětlili. Jinak beru, že dokud to nedohledám, jsou to zatím jen logicky vyvozené závěry (Potter měl s mnohem jednoduššími kouzly větší problém, a to byl na OPČM opravdu výtečný).

Baronne

Tak za to určitě nemůže, ale když se všechno spojí dohromady, tak postavu Mlocka moc nemusím.

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Nevka

Kde přesně v HP je napsáno, že Mlock byl špatný kouzelník? V hlavní sérii o něm téměř není zmínka, tam určitě nic takovýho není. A v tý učebnici jsem o jeho schopnostech s hůlkou taky nic neviděl. To sis ho jen představoval jako "takovýho Nevilla", ne? Protože z žádné knihy to podle mě nevyplývá. Pokud jsem teda na něco nezapomněl.

Baronne

Baronne (hodnocení, recenze)

Nevka

Za to ale nemůže moc Eddie ne? Že mu napsali, že mistrně kouzlí :D, jinak samozřejmě souhlas, vyrazili ho a na kouzla to byl matlák jako Hagrid..

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka

Mě nějak nesedl, a nebo jsem se asi tak nebavil jako ostatní u jeho postavy už v prvním díle :-D Eddie mě naopak nadchl už minule. To s tím kouzelnictvím a přirovnáním Mlocka k Nevillovi souhlasím.

TheWhiteWolf

Tady jdeme názorově pěkně protichůdně :D U Foglera jsem rád, že tady bude, protože jeho Jacob byl skvělá postava (i v kombinaci s Goldie). Na druhou stranu Eddie mě celkem irituje, i když tu postavu hraje tak, jak je napsána / jaký je její charakter. Co mu ale nežeru je to jeho kouzelnické mistrovství - je to věc, která mi v celé této sérii vadí nejvíce. On opravdu Mlock není v kouzlech nijak zběhlý. Je to spíše takový Neville pře Brumbálovou armádou. Tady je to přirovnání celkem k věci. Neville nezvládal moc kouzla, ale na Bylinky byl mistt. To stejné platí pro Mlocka s tím rozdílem, že není skvělý na Bylinky, ale na tvory.

na příspěvěk reagoval TheWhiteWolf, Baronne, higuain

TheWhiteWolf (hodnocení, recenze)

Na jednu stranu se asi těším na návrat do Bradavic, jak uvidím mladého Brumbála a další postavy, které v celé sáze HP na plátně nikdy na živo nehrály, ale zároveň mám obavy, že dějově to bude hrozně tupé. Navíc Depp se mi zde vůbec nelíbí a to proti němu jinak jako herci nic nemám. Alespoň že Eddie tu pořád je (Dan Fogler by ale už být nemusel), asi od toho nejde očekávat něco podobného co předešlí díl, i když bych se možná i rád mýlil, ale už podle traileru to nevypadá na nic neočekávaného.

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka

Myslím to tak, že jsem se na ČSFD díval na fotky nějakého filmu okolo toho roku s ní.. Samozřejmě se nemusíš dívat na nějaký celý film..

Jednoduše už tam jde vidět, že měla vrásky výrazné a fakt všude.. Akorát nebyla ve filmu nijak digitálně zkrášlována...

Johnny Depp bude satan od Terryho Gilliama

Johnny Depp bude satan od Terryho Gilliama

09.06.2024

Hollywood dával nějakou dobu od Johnnyho Deppa (Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta) ruce pryč. Během jeho soudních tahanic s bývalou partnerkou Amber Heard (Aquaman) se zdálo, že slavnému herci… (více)

Fantastická zvířata nemají fantastické příjmy

Fantastická zvířata nemají fantastické příjmy

18.04.2022

Ještě než do kin šel první díl Fantastických zvířat, autorka J. K. Rowling potvrdila, že se počítá celkem s pěti filmy. Tehdy ale ona ani studio Warner Bros. netušili, jak sestupnou tendenci bude… (více)

Harry Potter se dočká seriálu

Harry Potter se dočká seriálu

25.01.2021

A máme tu další televizní projekt, který byl nejspíš jen otázkou času. Streamovací služba HBO Max totiž ohlásila, že chystá seriál ze světa Harryho Pottera. Má to ovšem jeden malý háček - žádný… (více)

Batman našel svoji Catwoman

Batman našel svoji Catwoman

15.10.2019

Můžete spustit fanfáry, Batman režiséra Matta Reevese totiž oficiálně obsadil Catwoman. Po mnoha spekulacích, kdy se o roli v Hollywoodu ucházela snad polovina atraktivních hereček pod třicet, totiž… (více)