Keď sa šestica mladých žien prebudí medzi množstvom hnijúcich tiel, ani vo sne ich nenapadne, že napriek akejkoľvek snahe o útek z domu šialeného vraha ich nočná mora ani z ďaleka neskončí - práve naopak! Čím väčšiu snahu vynakladajú, tým viac si začínajú uvedomovať skutočnú desivosť situácie, v ktorej sa práve nachádzajú. (*CARNIFEX*)

Fungore

Špína, gore, znásilňování, rozložené mrtvoly, hnus, psycho a jedna velká deprese. Nic pro slabé povahy a jen pro velmi okrajové publikum. ()

Pokri

Pomalší rozbeh, nejaké mŕtvoly a fekálie už ma nedokážu znepokojiť, ale od tretej "kvetinky" to začína vizuálne i hudobne gradovať. Záver až príliš explanačný, takže slabšie 4*. ()

+sfinx+ odpad!

Počítám, že Řezník a ti s ještě nižším IQ (zato vyšší mírou deviace) nad tímhle budou onanovat. Pro člověka, co chtěl vidět horor s příběhem, patřičnou atmosférou a napětím, je tahle splácanina vnitřností, výkalů a masa v nejrůznějším stádiu rozkladu jen zklamáním. A dost nechutným. ()

veronikajel

Tak takhle rozporuplný myšlenky co mam sem ještě snad nikdy po shlédnutí filmu neměla. Hnus, odpor, hegeš... Ale na druhou stranu z určitýho hlediska dokonalý... ()

Caviar

Gore dotažené až na úplný okraj šilenstvi a zmaru. Film bez jakéhokoliv náznaku lidskost. O nějakém pokusu o teatrálnost, jak jsme u Gore zvyklí, zde nemůže být ani řeč. Zvrácenost a ohavnost, od začátku do konce. Příběh je jednoduchý a jasný, není třeba žádných dialogů. On by je v podstatě ani neměl kdo vést. Pokud máte chuť na něco nového, určitě věnujte čas a zkuste si, co jste schopni ještě snést. ()