Epizody(12)
-
Von Anfängen und Abschieden (S02E01)
-
Schonungslos (S02E02)
-
Hoffnungsschimmer (S02E03)
-
Herzrasen (S02E04)
-
Turteln und Zwitschern (S02E05)
-
Glückslos (S02E06)
-
Herzensangelegenheiten (S02E07)
-
Annäherungen (S02E08)
-
Quarantäne (S02E09)
-
Wunschkind (S02E10)
-
Traum und Wirklichkeit (S02E11)
-
Adrenalin (S02E12)
Hrají
Bettina Lamprecht
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Theresa Underberg
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Carolin Walter
Východní Německo
Maximilian Grill
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Claudia Hiersche
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Eric Klotzsch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Roland Koch
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Petra Kleinert
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Der Palast (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Peter Kremer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Mira Bartuschek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Ercan Durmaz
Turecko
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
4 bloky (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Jonas Minthe
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Gertrud Roll
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Řeka života (2013) (seriál)
Jonah Rausch
Nejlepší seriály:
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Ralf Drexler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Sybille Schedwill
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Teresa Harder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zmizení (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Hans-Joachim Heist
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Dominique Siassia
Nejlepší seriály:
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Sladká Laura (2005) (seriál)
Anja Antonowicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)