Diskuze

Mach Tom

Mach Tom (hodnocení, recenze)

kdyby sem vstoupil někdo s autorů filmu tak ten americký film na stejné téma se jmenoval Operace Daybreak.

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Hmm, 4*. Už se na to docela i těším, když mám z budoucnosti potvrzeno, že to nebude špatný.

na příspěvěk reagoval eLeR

Uživatel nathalee smazal svůj příspěvek.

Dadel

Dadel (hodnocení, recenze)

Sign

jj, film s českými herci v hlavních rolích by měl mezinárodní úspěch zaručen. Koho zajímá nějaký pan Grey

Petrafik

Petrafik (hodnocení, recenze)

Sign

Tak jako historik jistě víš, že jde o Kubiše a GABČÍKA a že  byli to parašutisté, že?

Co se týče obsazení herci, tak si myslím, že to záleží nejspíš na tom, kdo se do toho pustil, kdo to režíruje a financuje atd. Takže se zkus obrátit na nějakého českého režiséra, aby to natočil s obsazením, které ti bude vyhovovat... předpokládám, že jim to rád zafinancuješ :-)

Petrasuvicka (hodnocení, recenze)

Jej mě to nejde zobrazit :/

Ještě tu snad někdo dá echo 8. 8. jestli se v Resslově ulici něco dělo nebo ne :)

Sign

Pozor na pletení Jozefa Gabčíka s Josefem Valčíkem. Ale toho podle IMDb nejspíš bude hrát Čech, za což jsem rád. Josef Valčík mi z materiálů přijde jako přátelský sympaťák.

Sign (hodnocení, recenze)

No já právě kvůli tomu obsazení mám strach co z toho vyleze... nechcu být nějak radikální, ale PODLE MÉHO by měli hrát postavy ti herci z té dané země, dva hlavní hrdiny by měli hrát každopádně naši kluci a to Jana Kubiše čech nejlépe Moravák a  Valčíka slovák, němce němci apod... nemuselo by to být do puntíku, ale ty hlavní by měli dost mne to jako historika a vlastence mrzí :-(

na příspěvěk reagoval Ištván87, Petrafik, Dadel

Tynati (hodnocení, recenze)

No já jsem četla to aktuálně.cz.Tak jsem se do toho zamotala,ale už v tom mám celkem jasno. Děkuji

DaViD´82

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

Tynati

Ono HHhH (Himmlers Hirn heist Heydrich) sice z velké části o operaci Anthropoid je, ale z velké není čili určitě si to nebude konkurovat jako spíše vzájemně doplňovat. Ovšem otázka zda HHhH vůbec kdy vznikne a jestli možná raději nepočkají na případné přijetí a (ne)úspěch tohoto projektu. Každopádně předloha HHhH za přečtení rozhodně stojí.

Tristan Rafael

Tristan Rafael (hodnocení, recenze)

Tynati

Ty mluvíš o tomto HHHH, ne? Bale ani Penn by tam hrát ale neměli.. Skoro se mi nechce věřit, že se budou takhle tématem podobné, navíc US filmy, točit ve stejném čase a ještě k tomu v Praze.... Točit by se mělo v srpnu.. ale zda to bude opravdu tak? Nevím.. Každopádně Dělo pokud ano!!!

Tynati (hodnocení, recenze)

Moc jsem nepochopila.To se tady budou natáčet tři filmy o operaci Anthropoid? 1.holandský dokument 2.Cillian Murphy,Jamie Dornan 3.Christian Bale,Sean Penn

na příspěvěk reagoval Tristan Rafael, DaViD´82

(hodnocení, recenze)

Petrasuvicka

Tak dneska se natáčelo ve Zlatnické ulici, nicméně jsem přišla o 20 minut pozdě jak mi řekl jeden pán :( Už to sklízeli, jen pár aut s logem a pár rekvizit - Říšské plakáty na zdech v průchodu, tam zůstalo. Večer se půjdu podívat tedy k tomu chrámu, jestli tam pořád visí to datum 15-16.8. :)

Petrafik

Petrafik (hodnocení, recenze)

Ištván87

Tady třeba je to zrovna dobře.

A když se to zadá do Google, tak vyjede těch stránek mnohem víc... https://www.google.cz/#q=lib%C4%9Bna+fafek+ana+geislerova&start=0

S příjmením bych to neviděla jako problém. To je specialita češtiny, to naše -ová pro ženy.

Každopádně na hodně místech se píše pro změnu u Charlotte Le Bon, že bude hrát Annu Malinovou. To taky nesedí...

na příspěvěk reagoval Ištván87

Petrasuvicka

Liboslava je v pořádku - to je nezkrácená podoba jména Liběna. Já měl na mysli třeba Libsolva, nebo tak něco. Ale Lenka, to je normálně existující jméno, takže mi to nepřijde moc jako překlep.

na příspěvěk reagoval Petrafik

Petrasuvicka (hodnocení, recenze)

Ištván87

No mě je to nějak jedno ale nechci tam jezdit dvakrát, protože tu cestu mam docela dalekou a drahou.

:D pravda no, Liboslava by byl dobrej patvar, ale kdo ví, třeba to ještě změní

na příspěvěk reagoval Ištván87

Petrasuvicka

No, ale zrovna jméno Lenka Fafeková taky nezní úplně jako kdyby se někdo jenom spletl. To Fafeková dejme tomu, ale Lenka, to je přeci jen taky jméno. Kdyby tam byl nějakej patvar jména Liboslava, tak bych to pochopil víc. :D Mimochodem, mně by se popravdě docela hodilo, kdyby to natáčení probíhalo až 15. a 16., protože 8. a 9. jsem v práci a docela rád bych se zajel mrknout.

na příspěvěk reagoval Petrasuvicka

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál