Špinavý byznys - Série 2 (2016) (série)
Režie:
Mads Kamp ThulstrupScénář:
Jeppe Gjervig GramHudba:
Tobias WilnerHrají:
Thomas Bo Larsen, Esben Smed, Thomas Hwan, Line Kruse, Natalie Madueño, Julie Grundtvig Wester, Claes Ljungmark, Stine Stengade, David Dencik, Sonja Richter, Maibritt Saerens, Christopher Læssø (více)Obsahy(1)
Mads a Alf se dostávájí hlouběji do případu a Amanda se snaží vypořádat se svým starým životem. (Televize Seznam)
Hrají
Thomas Bo Larsen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Království (1994) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Advokaten (2018) (seriál)
Esben Smed
Dánsko
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Thomas Hwan
Nejlepší seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Line Kruse
Dánsko
Nejlepší seriály:
Pohádky Hanse Christiana Andersena (2003) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Výkřik bez ozvěny (2020) (seriál)
Natalie Madueño
Dánsko
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Den som dræber - Fanget af mørket (2019) (seriál)
Válečník (2018) (seriál)
Julie Grundtvig Wester
Dánsko
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Rukojmí ve tmě (2017) (seriál)
Prokletá srdce (2014) (seriál)
Claes Ljungmark
Švédsko
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Box 21 (2020) (seriál)
Wallander (2005) (seriál)
Stine Stengade
Dánsko
Nejlepší seriály:
Pohádky Hanse Christiana Andersena (2003) (seriál)
Vláda (2010) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
David Dencik
Švédsko
Nejlepší seriály:
Černobyl (2019) (seriál)
Klovn (2005) (seriál)
Millennium (2010) (seriál)
Sonja Richter
Dánsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Pohádky Hanse Christiana Andersena (2003) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Maibritt Saerens
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vražda (2007) (seriál)
Boj o těžkou vodu (2015) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Christopher Læssø
Dánsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Cesty Páně (2017) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Rolf Hansen
Nejlepší seriály:
Vražda (2007) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Dicte (2013) (seriál)
Jan Elle
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vražda (2007) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Rukojmí ve tmě (2017) (seriál)
Finn Nielsen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Království (1994) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Cesty Páně (2017) (seriál)
Waage Sandø
Dánsko
Nejlepší seriály:
Rejseholdet (2000) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Henrik Vestergaard
Dánsko
Nejlepší seriály:
Rejseholdet (2000) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Den som dræber - Fanget af mørket (2019) (seriál)
Linda Laursen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vražda (2007) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Rita (2012) (seriál)
Signe Skov
Dánsko
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Zdravotní škola (2018) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Michael Gade Thomsen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Cesty Páně (2017) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)