Režie:
Thom EberhardtScénář:
Thom EberhardtHrají:
Robert Townsend, Josh Zuckerman, Stuart Margolin, Morgan Fairchild, Noel Fisher, Joe Mantegna, Henry Mah, Nicki Clyne, Kyle Labine, Stephen E. Miller (více)Obsahy(1)
Brandon je docela obyčejný kluk, který se "zabouchne" do obdivované teenagerské hvězdy. Aby byl stejně skvělý a populární, upíše svou duši ďáblu. Jenže poměrně brzy zjistí, že udělal velkou chybu... (oficiální text distributora)
Hrají
Robert Townsend
USA
Nejlepší filmy:
Vítězové (1985)
Příběh vojáka (1984)
Cooleyská střední (1975)
Josh Zuckerman
USA
Nejlepší filmy:
Oppenheimer (2023)
CBGB: Kolébka punku (2013)
Hrdinové a zbabělci (2007)
Stuart Margolin
USA
Nejlepší filmy:
Nebeské dny (1978)
Kellyho hrdinové (1970)
Přání smrti (1974)
Morgan Fairchild
USA
Nejlepší filmy:
Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas (1994)
Sever a Jih (1985) (seriál)
Gospa (1995)
Noel Fisher
Kanada
Nejlepší filmy:
Hatfieldovi a McCoyovi (2012) (seriál)
Red (2008)
Nezvratný osud 2 (2003)
Joe Mantegna
USA
Nejlepší filmy:
Kmotr 1, 2, 3 (1992) (TV film)
Kmotr III (1990)
Simpsonovi ve filmu (2007)
Henry Mah
Nejlepší filmy:
Delikátní umění parkování (2003)
Darc (2018)
Malá mořská víla (2000) (TV film)
Nicki Clyne
Kanada
Nejlepší filmy:
Battlestar Galactica (2003) (TV film)
Godkiller (2010)
Černá ovce (2004)
Kyle Labine
Kanada
Nejlepší filmy:
Freddy versus Jason (2003)
Tajemství pana Rice (2000)
Perfektní skóre (2004)
Stephen E. Miller
Nejlepší filmy:
Rambo: První krev (1982)
Jak jsem ti slíbil (1987) (TV film)
Dospívání po americku (1993)
Natasha Wilson
Nejlepší filmy:
Darc (2018)
Jimmy Glick v Lalawoodu (2004)
Byl jsem mladým Faustem (2002) (TV film)
Dion Johnstone
Kanada
Nejlepší filmy:
Akta X: Chci uvěřit (2008)
Pavučina snů (2003)
Mořský vlk (2009) (TV film)
Caroline Elliott
Kanada
Nejlepší filmy:
V labyrintu smrti (1996)
Byl jsem mladým Faustem (2002) (TV film)
Krysouni (2000) (TV film)
Linda Ko
Nejlepší filmy:
Uneseni (2002) (seriál)
Elita (2001)
Všem klukům: Navždy s láskou (2021)
Adrien Dorval
Kanada
Nejlepší filmy:
Jak jsem ti slíbil (1987) (TV film)
Togo (2019)
Volání divočiny (1992) (TV film)
Scott McNeil
Austrálie
Nejlepší filmy:
Hot Wheels Highway 35 World Race (2003)
Lev ze Země Oz (2000)
Highlander: The Search for Vengeance (2007)
Iris Quinn
Nejlepší filmy:
My Little Pony: Equestria Girls – Hry přátelství (2015)
Kletba z temnot (2012)
Útěk ze čtvrtého rozměru (2003) (TV film)
Kristie Marsden
Kanada
Nejlepší filmy:
O dívce, která proskočila časem (2006)
Tráva (2005)
Byl jsem mladým Faustem (2002) (TV film)
Betty Phillips
Kanada
Nejlepší filmy:
Chlapec, který uměl létat (1986)
Deník malého poseroutky 2 (2011)
2012 (2009)
Aaron Grain
Nejlepší filmy:
The Ron Clark Story (2006) (TV film)
Alice (2009) (seriál)
Tváře v davu (2011)