Mia (K. Melíšková) už dávno není slavná televizní rosnička, jak se domnívá. Sochařka Ema (P. Tomicová) má sice přemíru inspirace pro své umění, ale nikoho, kdy by jej od ní kupoval. Obě padesátky žijí v domě nerudného majitele Standy (V. Kopta), s jehož veksláckou sebestředností a šovinismem vedou každodenní boj. Stejně tak jako jediný zaměstnanec Standovy nové kavárny, kterému nikdo neřekne jinak než Kavárník (M. Holý). Na druhé straně Anča (A. Mihulová) je perfektní manželka. Má perfektní dům, v něm perfektní kuchyni, ve které peče perfektní buchty pro svého perfektního manžela Bohouše (I. Bareš). Všechno klape do momentu, kdy si Bohouš zapomene doma mobil a Anča se ho s ním vydá hledat. Telefon ji dovede do domu, který se jí stane osudným. (Česká televize)

Mr.Hlodavec

Přežil jsem "Pápá-vouka " ve vaně. Přežil jsem "-Chci Bohouše. -Takový čistící prostředek neznám". Přežil jsem ultražárlivou a zároveň ultraprkennou Klotyldu. Ale "ftip" s toastovačem jsem už fakt nerozdýchal. Celou půlhodinu sledujete postavu Mihulový pobíhat sem a tam, všichni říkají naprosto nesmyslný a zcela zbytečný kecy a hlavně se všechny postavy řídí nějakým speciálním wtf-instiktem, takže se jejich jednání prostě nepokoušejte pochopit. Fakt. Nemá to cenu. Odpad nedávám jen kvůli Koptovi ulízanému alá Johnny Depp v Black Mass a snad jedinému vtipnému momentu, kdy je Mihulová naprosto odvařená z televizní rosničky. ()

jungewolf

Zasmál jsem se u této odpočinkové oddechovky : 5 hvězd(za Kláru Melíškovou) a 49 % . Jen taková perlička na okraj : jedné z "padesátek" Kláře Melíškové, bude letos(2017),a to 29.listopadu teprve 46 let .... . ()

hwnd odpad!

Čekal jsem na ČT alespoň nějakou kvalitu, tohle může směle konkurovat všem ulicím a ordinacím, celkově afektovaný děs. ()

jfaba odpad!

Jelikož nejde hodnotit celý seriál. Asi proto, že ještě neskončil... jen pro mě ANO!!! Neviděl jsem celý díl a přemýšlel jsem, proč se na to tito herci dali. Peníze, co jiného? Je to vtipný a umělecky hodnotný (u sitcomu se to snad nehodnotí), nebo nemají co dělat? Nerozumím těm vtipům, nerozumím tomu a nerozumím ČTV čím nás to krmí. Tomu se snad nesměje ani autor. TAKŽE ODPAD JE NA CELÝ SERIÁL!!! ()

Nugat

Musím říct, že se mi díla paní Obermanové moc nelíbí. A v první půlce první dílu jsem to chtěla vypnout. Ale dala sem šanci a pak to začalo být....trošičku zajímavý.... ještě tomu dejme šanci. ()

Honza.Dunder odpad!

Uřvané, bez nápadu a opravdu trapné. Je mi zároveň velmi líto chudáka Viklického. Jeden z našich nejlepších jazzových pianistů. A i nepochybně nejhorší seriál české televize má na to, aby ho zaplatil. Opravdu k pláči :'( ()

Mates Hradecky odpad!

Mít k dispozici takový materiál - Melíšková, Mihulová, Tomicová.... a splácat tohle! Michale Vajdičko - tos posral !!! A to jsem tolerantní divák a navíc padesátník, nikoliv trapný. ()

tulen odpad!

Tvorba ČT dosáhla nových hlubin. Ne že by v tom neměla praxi ... Přiblblý, nevtipný a k tomu sestava speciálně vybraných protivných a trapných hereček a herců. Tak aspoň v té trapnosti seriál nezklamal. ()

solver

Konečně role pro paní Mihulovou, ve které mi byla sympatická. Po všech těch sestřičkách a domácích péčích, pohlazení :-) ()

IGATY odpad!

Bože, kam ta Česká televize klesá....!? Těžko jsem rozdýchával Trpaslíka, tohle mě ale dorazilo. To už opravdu umíme dělat jen humor ve stylu "vycucám si něco z prstu, i přes trapnost se tomu možná někdo zasměje..."? Já teda ne...přepínám na jiný program a další díl asi už vidět nechci. ()

HanaZ

Hvězdu Pavle Tomicové za scénu s kladivem. Kdyby s ní pak rozbila kameru, aby už nebylo nic dalšího podle tohoto scénáře, nebo co to je, natočeno, měli bychom i pointu (Další díly nedám). ()