Zhasni a zemřeš

• USA Lights Out (více)

Diskuze

TheDon

To je pravda :-D stejně jako když řekneš mimomoravským například šufan a nebo skřidla :-DDDD hledijou na tebe jak blbý.

na příspěvěk reagoval Perverz

TheDon (hodnocení, recenze)

musíš vysvětlil i mimomoravským, co znamená slovo ´rožni´, někteří by z toho totiž mohli být lehce zmatení....

na příspěvěk reagoval BloodyBeast

(hodnocení, recenze)

Vy buzíci, kvůli rožnutí a životu si beru půl dne dovolenou.....doufám, že to bude stát za to!

na příspěvěk reagoval TheDon

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Musí se pokaždé a v každé diskuzi najít někdo, kdo zakladá něuvěřitelnej off topic?! úplně o hovnu a zbytečně... jako fakt koho tohle baví, to absolutně nechápu. Zpátky tedy k tématu filmu, jsem zvědavej, jestli vznikne pokračování o kterém jsem někde nedávno zaslechl že se uvažuje a nebo že by mělo být :-)

na příspěvěk reagoval roning85

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

TheDon

Proč? když napíšu že ta kapela má dobrý(PRO MĚ!) jenom 3 songy jinak je nič moč tak je to špatně?Tobě se taky určitě líbí od Lunetiku-Ať je hudba tvůj lék ale jinak řekneš že je to parta kuřbuřtů! :)

na příspěvěk reagoval TheDon

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Deryll bude asi další expert a drsňák, na toho tedy pozor, expertů neni nikdy dost

ColorkaX

ColorkaX (hodnocení, recenze)

BloodyBeast

Za tak otřesné  to nebylo, jak píšete. Koukat se na to dalo v pohodě jak říkám u tohodle filmu mě to nijak zvlášť nevadilo. Napětí a atmosféru jsem tam přesto viděla. Ale chápu ,že někdo to tak nemá a potřebuje to kvalitu nejlépe v kině.

na příspěvěk reagoval BloodyBeast

ColorkaX

Podle mě celkově sledovat cokoliv v Cam ripu je otřes a nekoukatelné a nelze mluvit o nějaké atmosféře ani napětí když obraz i zvuk stojí za pi*u :-D

na příspěvěk reagoval ColorkaX

Rock vs. Superman?