Reklama

Reklama

Zhasni a zemřeš

  • USA Lights Out (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Když Rebecca odešla z domova, myslela si, že za sebou nechala i své strachy z dětství. Když v době dospívání zhasla, nebyla si nikdy úplně jistá, co je skutečné a co není ... a nyní její bratříček Martin prožívá stejně nevysvětlitelné a děsivé události, které kdysi vystavovaly zkouškám její příčetnost a ohrožovaly její bezpečnost. Znovu se objevila děsivá bytost tajemně propojená s její matkou Sophií. Ale tentokrát, s tím, jak se Rebecca přibližuje k odhalení pravdy, je třeba si přiznat, že životy všech jsou v ohrožení... jakmile se zhasnou světla. (Freeman Ent.)

(více)

Diskuze

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

TheDon

To je pravda :-D stejně jako když řekneš mimomoravským například šufan a nebo skřidla :-DDDD hledijou na tebe jak blbý.

na příspěvěk reagoval Perverz

TheDon

TheDon (hodnocení, recenze)

musíš vysvětlil i mimomoravským, co znamená slovo ´rožni´, někteří by z toho totiž mohli být lehce zmatení....

na příspěvěk reagoval BloodyBeast

 (hodnocení, recenze)

Vy buzíci, kvůli rožnutí a životu si beru půl dne dovolenou.....doufám, že to bude stát za to!

na příspěvěk reagoval TheDon

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Musí se pokaždé a v každé diskuzi najít někdo, kdo zakladá něuvěřitelnej off topic?! úplně o hovnu a zbytečně... jako fakt koho tohle baví, to absolutně nechápu. Zpátky tedy k tématu filmu, jsem zvědavej, jestli vznikne pokračování o kterém jsem někde nedávno zaslechl že se uvažuje a nebo že by mělo být :-) 

na příspěvěk reagoval roning85

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

TheDon

Proč? když napíšu že ta kapela má dobrý(PRO MĚ!) jenom 3 songy jinak je nič moč tak je to špatně?Tobě se taky určitě líbí od Lunetiku-Ať je hudba tvůj lék ale jinak řekneš že je to parta kuřbuřtů! :)

na příspěvěk reagoval TheDon

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Deryll bude asi další expert a drsňák, na toho tedy pozor, expertů neni nikdy dost 

ColorkaX

ColorkaX (hodnocení, recenze)

BloodyBeast

Za tak otřesné  to nebylo, jak píšete. Koukat se na to dalo v pohodě jak říkám u tohodle filmu mě to nijak zvlášť nevadilo. Napětí a atmosféru jsem tam přesto viděla. Ale chápu ,že někdo to tak nemá a potřebuje to kvalitu nejlépe v kině. 

na příspěvěk reagoval BloodyBeast

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

ColorkaX

Podle mě celkově sledovat cokoliv v Cam ripu je otřes a nekoukatelné a nelze mluvit o nějaké atmosféře ani napětí když obraz i zvuk stojí za pi*u :-D 

na příspěvěk reagoval ColorkaX

Související novinky

Rock vs. Superman?

Rock vs. Superman?

12.04.2017

Zvěsti o tom, že se v roce 2019 dočkáme čtyř batmanovských filmů, už byly hlasitě popřeny. Plány DC vesmíru jsou očividně jiné, a jak možná víte, rozhodně počítají s Dwaynem Johnsonem. Rock si… (více)

Reklama

Reklama