Sniper: Special Ops

Špeciálna jednotka americkej armády v Afganistane dostala za úlohu zachrániť amerického kongresmana, ktorý sa ocitol v moci Talibanu. Cieľ síce jednotka splní, ale v dedine nechá dvojicu svojich príslušníkov – zraneného vojaka Richa (Daniel Booko) a elitného odstreľovača Jaka Chandlera (Steven Seagal), ktorý sa mu rozhodol pomôcť. Seržant Vic Mosby (Tim Abell) sa aj napriek postoju svojich nadriadených rozhodne do dediny vrátiť a svojich mužov zachrániť. (beso74)

Diskuze

Wacoslav1

Ano, bohužel pro hodnocení úspěšnosti herců, se užívá objektivita. Subjektivně je vtipný pozorovat Jana Michaela Vincenta, jak je ve filmu ožralej na plech a neumí svůj text. Objektivně je to nicméně průser:))

Wacoslav1

Asi takhle, Waxman tě nemusí bavit, což je subjektivní, ale na rozdíl od Raye je to talentovanější režisér i scénárista, tudíž Seagalovu spolupráci s Rayem považuju za krok do píči:) I když nepopírám, že se na to těším:)))

Wacoslav1

Tak bavit tě může i to, že spadne stará paní ze schodů. A jako sorry, ale pokud mi chceš tvrdit, že např. Absolution je stejná liga jako třeba Na útěku s Dudikoffem, měl bys vyhledat doktora Chocholouška:)

vegetol.mp

Sežeru smeták jestli Hurikán mysleli vážně, ale pokud ano pak k tomu mám stejnej přístup jako Lacike. Pokud se u toho bavím je to pro mě trash a podle toho přistupuji i k hodnocení.

vegetol.mp

Vsetko nie. Becka ktore su nudne su sracky.

A na oficialne poucky kaslem. Aj tak si kazdy oznacuje filmy ako chce.

sniper18

Sniper: Ok, tak to jsem zvědavý:)

Wáca: Jako co blázníš? Si jako fakt myslíš, že každý vážně míněný béčko je skrytá parodie?

sniper18 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Neboj, ja si o chystaných filmoch so Seagalom predbežne zisťujem informácie a aj o tomto filme viem už pár mesiacov. Má tu hrať vojaka, ktorý po nevydarenej akcii zostane nažive ešte s jedným vojakom odrezaných od všetkých a nejaká iná jednotka ich má ísť oslobodiť. Takže predpokladám, že mu bude patriť úvod a záver a to je tak všetko.

vegetol.mp

Děláš si srandu? Hurikán je jeden z nejzábavnějších trashů co kdy velký Jim udělal. Viděli jsme oba ten stejnej film??? Poslouchali jsme ty stejný dialogy? Podle mě je tam ta záměrná sebeparodie naprosto patrná. A vykrádání scén z jiných filmů mi vadí míň než ty příšerný cgi efekty z domácího počítače, jak to dělá asylum.

vegetol.mp

Nepodarene becko, ktore je tak mizerne, ze sa pri sledovani bavim na ucet tvorcov je pre mna trash.

A je mi jedno ako to tvorcovia mysleli.

vegetol.mp

Mě celkem baví i ta jejich pásová výroba z 90 let. Třeba i ty Wynorskiho akčňáky mě baví. Ty tam tu odlehčenost necítíš v těch stupidních dialozích,chování postav apod? Podle mě se teda neberou tak vážně jak to vidíš ty, ale to je asi úhel pohledu.

sniper18 (hodnocení, recenze)

Ale ani v tomto prípade sa nebude jednať o žiadnu seagalovku. Jeho úloha zabrala len minimum natáčacích dní. Ale samozrejme práve jeho museli štandardne dať na plakát, aby si to aspoň niekto pozrel.

Lacike (hodnocení, recenze)

Je zabavne citat vasu diskusiu o tom ktory trash je lepsi.

Ten trapne zabavny alebo ten s peknymi lokaciami. :)

Ja som od Raya doteraz nic nevidel, tak vdaka Seagalovi konecne od neho nieco uvidim.

Wacoslav1

Ty naivko, kolik filmů od Wynosrkiho a Raye je vtipných? Ok, natáčí různý ty Pyraňakondy a podobný kraviny, ale stačí se podívat co natáčeli před 15 lety. Smrtelně vážně míněný béčka s Donem Dragonem Wilsonem nebo béčkový akčňáky plný ukradených záběru z Cliffhangera. Žádný zábavný píčoviny o zmutovaných pavoucích tam nenajdeš. Ok, na začátku kariéry byly vtipný, ale jinak jsou to normální rutinéři, co točí mraky straček jako námezdní síla.

vegetol.mp

Ok tvůj názor. Víš jaký já preferuju trashe. Wynorski a Ray mě baví svým stylem. Jejich filmy a rukopis poznám mezi desítkami jiných. Waxman je možná větší profík, ale jeho filmy jsou k uzoufání nudný a berou se na moje gusto moc vážně :-)

vegetol.mp

Kuš já rád od Freda ještě uvidím něco akčního po těch vánočních komediích a podobných sračkách co točí poslední 2 až tři roky. Jeho poslední standartně zábavný trashe byli Zničujicí střet a Let smrti od tý doby už nic. Sice se pochlapil velmi zdatně jeho synek a má na kontě Mercenaries, ale tak nějak tajně jsem doufal, že i starej fotr se ještě pochlapí a natočí něco akčního. I když je fakt, že bych ani já nečekal, že to bude zrovna se Seagalem.

Wacoslav1

Tak třeba tři tejdny. Co to je? To je chvíle, takže novej film se může objevit zčistajasna. Jen se divím, že zrovna s Rayem. I když některý Seagalovky nebyly skvělý, pořád tam měl režiséry, který byly lepší než Ray. Tohle je dle mýho epic fail:)

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

No ty vole sádelník v režii Freda Olena Raye? Hurá!!! Tak to musím vidět. Konečně se Stevo pochlapil a vybral si pořádnýho režiséra :-))) a dokonce je tam i Van Dam :-)