Don't Hang Up

• USA Don't Hang Up

Mladíci Sam (Gregg Sulkin) a Brady (Garrett Clayton) sa radi zabávajú tým, že si cez telefón kruto uťahujú z ľudí zo svojho okolia. Počínanie si nahrávajú na kameru a zverejňujú na internete. Jedného dňa však natrafia na tajomného cudzinca, ktorý proti ním vytiahne ich vlastné zbrane a rozpúta s nimi desivú hru s fatálnymi následkami. (Karamanlis)

DyingAngel

V jednoduchosti je krása! Dokonalá oddychovka s nádychom hororu aj thrilleru. Napätie, krvička, mierne ľakačky, vygradovaný dej, žiadne zbytočne zdĺhavé scény či nezmyselné dialógy, výborný koniec. ()

kleishani

Bolo mi jedno či zomrú obaja, alebo len jeden matka či otec alebo obaja naraz, či zomrie to dievča alebo nie... Nudila som sa od začiatku až do konca. Tento horor mi odporučila kamoška... Tešila som sa na to pretože povedala ,že nemohla týždeň zaspať. Pozrela som sa a o 1 minútu zaspala... Tieto teen horory nemusím ale chcela som tomu dať šancu. ()

Tossico

Tak toto byl zas po několika přiblblých "hororech", který sem zkouknul, naprostá pecka. Až dokonce sem netušil kdo je ten záhadný volající, pořád sem si řikal, dělá si z nich někdo jenom prdel nebo je to celý opravdu? No a konec? Drsný, doporučuju, nenudil sem se ani minutu a tak to má být. ()

patho666

Hlavnou výhodou tohto snímku je jeho stopáž, je to len tak tak na hrane, ešte pár minút navyše a nuda to celé zabije. Hlavne postavy sú skvelý materiál na porážku, nesympatický pubertálny buznacocotkovia, takže o nejakom súcite tu nemôže byť ani reči. Filmu škodí určitá sterilita, málo originálne vraždy, slabé gore a predvídateľné stokrát videné "prekvapenia". Skrátka čistá jednorazová záležitosť ktorá žiadny veľký dojem naspraví ale predsa pobaví. ()