Německo,
(2015–2017), 22 h 30 min
(Minutáž: 45 min)
Série(3) / Epizody(30)
Hrají
Jens Kipper
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Rouven David Israel
Německo
Nejlepší seriály:
Král Stonks (2022) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Divoká republika (2021) (seriál)
Johannes Heinrichs
Nejlepší seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Joshua Fischer
Nejlepší seriály:
Paranoid (2016) (seriál)
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Felix Binder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Nele Schepe
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Moritz Heidelbach
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Philip Noah Schwarz
Nejlepší seriály:
Doktorka z ráje (2018) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Dorothee Föllmer
Nejlepší seriály:
Na čem záleží (2006) (seriál)
Tanja Haller
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Caro Scrimali
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Stefko Hanushevsky
Rakousko
Nejlepší seriály:
M - Vrah mezi námi (2019) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jakob Philipp Graf
Nejlepší seriály:
Bella Germania (2019) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Jörg Reichlin
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Silke Natho
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Antje Mairich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Jan Liem
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Lena Markwald
Nejlepší seriály:
Policie Hamburk (2007) (seriál)