Šermíř Yen Shih-san (Peter Ho) se touží utkat s nejlepším šermířem, Třetím mistrem (Kenny Lin). Když ovšem přijde do jeho domu, dozvídá se od jeho otce, že je již mrtvý. V tu chvíli ztrácí chuť dál bojovat, stáhne se do ústraní a usadí se na hřbitově poblíž malého městečka. V té samé době se v místním nevěstinci objeví mladík Ah Chi, o kterém nikdo nic neví. Sblíží se tam s prostitutkou Li a po odchodu z nevěstince začne pomáhat její rodině. Netrvá dlouho a Yenovy a Ah Chiho cesty se zkříží. V tu chvíli začne na povrch vyplouvat i Ah Chiho tajemství. (LangiJ)

shinbone

depresivní šermíř přemůže padoucha tim, že se od něj nechá pobodat.. když padouch vidí, že bodá do člověka, kterej se nebojí a neustupuje, připadá mu to divný a nechá toho ...šermíř tak vyhraje bez boje. :D ... zajímavý! ()

notozjano

Po ne moc vydařeném začátku jsem film vypnul a šel jsem zkouknout komentáře. Nebýt tady uživatele Nettrass, už bych si to nepustil. Je fakt, že se potom film otřepe, akce nabere jiný spád a co jsem si vyloženě užíval byl vizuál. Co se týče příběhu, je tu několik dobrých momentů a romantická linie, která může působit dojmem, že je zde navíc, se ukáže jako prvek, který by tu neměl chybět. Choreografie je místy vskutku ukázková a když přidám opravdu povedený vizuál můžu i s klidem doporučit. Tři hvězdy tomu rád dám. ()

Pimburger

Úplně nic extra skvělýho to není a uvítal bych i víc řezaček, ale zase na druhou stranu to pěkně uteklo a ani chvilku jsem se nenudil. Vzhledem k faktu, že jsem od toho nic nečekal, tak to fakt bylo docela dobrý a možná bych se na to kouknul někdy i znovu. ()

DavHav

Film, který fascinujícím způsobem kombinuje sračkózní momenty jako od Trošky s tím lepším z kinematografie nejvýchodnějších kamarádů našeho pana prezidenta. Chvílemi nejhorší soap opera, chvílemi Tygři s draky. Triky místy jako ze Saxány 2, chvilkami prosvítá epická nádhera. Měl jsem nabity 2*, ale za závěrečný dotažený souboj přidávám na plné 3*. ()