Will po cestě domů od kamaráda zahlédne něco děsivého. Nedaleko přitom v útrobách vládní laboratoře číhá zlověstné tajemství. (Netflix)

Tom10000

1.díl. Rok 1983. Skupina kamarádů (mladých kluků) hraje výpravnou hru. Will, jeden z nich, se vrací domů za rodiči. Cestou se však stane obětí podivného stvoření (spíše stínu), před nímž se rozhodne utéci. Schová se do stodoly. Nestihne však ani nabít pušku, aby se bránil, a zmizí. V jiné části příběhu se setkáváme s mužem, vědcem, jemuž uteče divné monstrum. Spolu s ním i velmi mladá dívka. Ta se začne toulat městem, dokud nenarazí na restauraci, a tedy i na jídlo. Jmenuje se prý "11", jak má vytetováno na ruce, a neumí mluvit. Dokáže však myslí zastavit větrák. Když a ni přijdou vědci, dva z nich zabije a uteče do lesa. Kluci pátrají po ztraceném kamarádovi, a v lesích na ni narazí. 80 procent, docela dobrý začátek. ()

mourek10100

Velice ostýchavě se vždycky pouštím do prvních dílů, potažmo pilotů a jako u většiny jsem z prvního dílu ohromen nebyl. Ovšem zřejmě se z toho vyklube něco víc, když to má tak dobré hodnocení, takže jsem zvědav. ()

Tobias18

Hodně slušný a atmosférický rozjezd. Pořádně nevíme, co se děje a jak už jsme ze seriálů nejen od Netflixu zvyklí, láká to hned po zkončení prvního dílu na díl druhý. Pět hvězd si však u tohoto seriálu nechám až na později. 75%. ()

EYO EYO

Veľmi výborný pilot ,super atmosféra ,miestami celkom strašidelné ,výborný herci a výborne zakončeníe prvého dielu ktoré má nutilo si pozrieť ďalšie diely ktoré boli tiež super /100%(uvidíme ako sa to bude rozbiehať,som veľmi zvedavý) ()