Svět pod hlavou

• angličtina World under Head (více)
Drama / Mysteriózní / Psychologický / Krimi
Česko, 2017, 9 h 38 min (Minutáž: 54–60 min)

Recenze uživatele Chudobka k tomuto seriálu (4)

Anděl odplaty (2017) (E02)

Tento díl mě vůbec nebavil. Na Trojana se ale ráda podívám vždycky, líbil se mi i Hádek. ()

Mrtvý lidi (2017) (E03)

Mám pocit, že s touhle epizodou se seriálem končím, protože mi nepřipadá vtipný a přestal mě bavit. Špatný scénář, řekla bych. Postava, kterou hraje Neužil, se místy chovala podivně, podle mě zcela bezdůvodně. Jediný, kvůli komu se dívám, je Trojan. Chová se totiž normálně. Ti další působí jako úplní šašci (Kopta, Budař...) Ke skutečnosti má seriál daleko, je to parodie (místy dost trapná) na tehdejší dobu, kterou si dobře pamatuji. Myslím, že vyšší hodnocení dávají ti mladší, kteří to nezažili. Ne, takhle to fakt nevypadalo. Kde se ti pitomci všichni vyrojili, to nevím. Taková koncentrace blbců na jednom fleku je hodně velká nadsázka. ()

Smrt špiona (2017) (E07)

Dovolím si nesdílet to většinové nadšení. Na Trojana se sice ráda podívám vždycky, Neužila mám ráda, ale jeho chování v tomto seriálu je pro mě občas nepochopitelné. Dobrý je i Budař. Ale ty dialogy! "Hledá vás soudruh manžel." Soudruh manžel! To mělo být asi vtipné, ale mně to připadalo neskutečně trapné. "Požila jsi alkoholické nápoje. "Jsi opilá, ožralá, přebralas, nechlastej ... prosím. Ale toto? Tohle by přece nikdo neřekl. A okolo Rusů samá klišé.  Všechno zbytečně přehnané. Pro mě je tento seriál velkým zklamáním. ()

Rodinná záležitost (2017) (E08)

Scenáristovi evidentně přeskočilo a režisér to nijak nevylepšil. Kdybych si dělala čárky, kolikrát se vyslovilo slovo SOUDRUH, papír by mi nestačil. Soudruh syn, soudruh manžel - to snad někdy někdo slyšel? Tohle není nadsázka, ale trapná parodie. Kdyby se nedíval přítel, už dávno bych tento seriál vzdala. Ale nebylo kam uniknout. On je kliďas, ale já jsem zuřila jak pes. Za Cinu a Trojana jedna hvězdička, i když bych nejraději dala odpad. Nechápu, kde se zde vzalo tak vysoké hodnocení.  Dnes jsem se chvilku dívala na Pitaval, tam se slovo soudruh vyskytlo snad jen jednou a všichni se chovali normálně. ()

25. Český lev - výsledky

25. Český lev - výsledky