Režie:
Brad SilberlingScénář:
Brad SilberlingKamera:
Phedon PapamichaelHudba:
Mark IshamHrají:
Jake Gyllenhaal, Dustin Hoffman, Susan Sarandon, Ellen Pompeo, Jim Fyfe, Holly Hunter, Edward Lachman, Gordon Clapp, Alexia Landeau, Dabney Coleman (více)Obsahy(1)
Nečekaná smrt dcery je tragickou událostí, ze které se dlouho a bolestně vzpamatovávají rodiče i bývalý nastávající Joe. S každým koncem však přichází i nový začátek... Mladík Joe Nast uprostřed plánů na svatbu ztrácí to nejcenější - svou snoubenku a s ní všechny své plány a sny. Po její tragické smrti se přesto rozhodne stát se skvělým zetěm jejím rodičům Benovi a JoJo Flossovým, pro které zůstal po smrti jejich dcery "tím jediným na světě". Když ale náhle vstoupí do jeho života jiná žena, musí se nějak vypořádat se svým nechtěným citem i rolí, kterou si před tím zvolil... (oficiální text distributora)
(více)Hrají
Jake Gyllenhaal
USA
Nejlepší filmy:
Zmizení (2013)
Donnie Darko (2001)
The Covenant (2023)
Dustin Hoffman
USA
Susan Sarandon
USA
Nejlepší filmy:
Thelma a Louise (1991)
Na titulní straně (1974)
Mrtvý muž přichází (1995)
Ellen Pompeo
USA
Nejlepší filmy:
Chyť mě, když to dokážeš (2002)
Půlnoční míle (2002)
Mládí v trapu (2003)
Jim Fyfe
Nejlepší filmy:
Duane Hopwood (2005)
Půlnoční míle (2002)
Opravdová blondýnka (1997)
Holly Hunter
USA
Nejlepší filmy:
Úžasňákovi (2004)
Piano (1993)
The Comey Rule (2020) (seriál)
Edward Lachman
USA
Nejlepší filmy:
Půlnoční míle (2002)
Gordon Clapp
USA
Nejlepší filmy:
Anatomie pana člověka (1989)
Matewan (1987)
Běžec (1979)
Alexia Landeau
Francie
Nejlepší filmy:
Kopanec a křik (1995)
Půlnoční míle (2002)
Marie Antoinetta (2006)
Dabney Coleman
USA
Nejlepší filmy:
Skleněné peklo (1974)
Na Zlatém jezeře (1981)
Tootsie (1982)
Allan Corduner
Švédsko
Nejlepší filmy:
Gladiátor (2000)
Jentl (1983)
The Way We Live Now (2001) (seriál)
Richard T. Jones
Japonsko
Nejlepší filmy:
Telefonní budka (2002)
Tina Turner (1993)
Collateral (2004)
Lenny Clarke
USA
Nejlepší filmy:
Hráči (1998)
Soudce (2014)
Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)
Robert Wahlberg
USA
Nejlepší filmy:
Skrytá identita (2006)
Sbohem, baby (2007)
Tajemná řeka (2003)
Roxanne Hart
USA
Nejlepší filmy:
Dopisy z Iwo Jimy (2006)
Verdikt (1982)
Salomé (2013)
Richard Fancy
USA
Nejlepší filmy:
Tango a Cash (1989)
V kůži Johna Malkoviche (1999)
A kapela hrála dál (1993) (TV film)
Jillian Armenante
USA
Nejlepší filmy:
Temný rytíř povstal (2012)
Její případ (2005)
Narušení (1999)
Bob Clendenin
USA
Nejlepší filmy:
L. A. - Přísně tajné (1997)
Obvinění: Proces s McMartinovými (1995) (TV film)
Star Trek (2009)
Mark Lotito
Nejlepší filmy:
Čest rodiny Prizziů (1985)
Svatý z Fort Washingtonu (1993)
Synecdoche, New York (2008)
Mary Ellen Trainor
USA
Nejlepší filmy:
Forrest Gump (1994)
Smrtonosná past (1988)
Smrtonosná zbraň (1987)