Hrají
Ivan Židkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kirill Nagijev
Sovětský svaz
Vladimir Litvinov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Kristina Kuzmina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jekatěrina Rjabova
Sovětský svaz
Vasilij Kortukov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Polina Vorobjova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexandr Bolšakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Averkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Jelena Simonova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Roman Gribkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Něstěrov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alina Lanina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kuchňa (2012) (seriál)
Natalija Selivěrstova
Sovětský svaz
Ilja Maťušin
Rusko
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Mardar
Nejlepší seriály:
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Timur Savin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Děti Arbata (2004) (seriál)
Jelena Menšikova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jekatěrina Novikova
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Konstantin Kordo-Sysojev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Mata Hari (2016) (seriál)