Diskuze

Vavča

Vavča (hodnocení, recenze)

Jak mi obvykle vadí špatné začátky, neschopní mladí herci, tak zde se nic takového neděje. Právě naopak, první dva díly člověka strhnou, Lee Gi-Kwang je fakt přesvědčivý jako slepý a silně panovačný mladý dědic rodinného bohatství, jeho ošetřovatelku hraje krásná Lee Yeol-Eum, která je ovšem nezávislá i schopná, má svoji hrdost, těm dvěma to děsně sluší, až jsem litoval, že nepobudou v seriálu déle. No a pak přichází problém, jsme o pár let, dál slepý opět vidí a chce se pomstít za smrt rodičů a ztrátu majetku. Jenže přiznejme si revenge drama na 50 dílů? Doufal jsem tajně v zázrak a ten se nestal. Ani Kang Ji-hwan a Yuri Seong nemohou v hlavních rolích vytáhnout příliš dlouhý a zbytečně komplikovaný příběh. Navíc po slibném začátku se až do dílu 10 odehrává jakási podivná vložka zácvik v nové firmě, což by stačilo normálně na díle nebo pár minut. Úraz je nejen scénář, ale i vedlejší postavy a herci, většinou nevýrazní. Ten seriál není průšvih, ale je to prostě pouze standart, čekal jsem více, asi mi není souzeno spatřit povedenou dlouhou korejskou sérii (pánové dělejte něco Japonsko a Čína jsou už před Vámi, přitom jsem fakt dal řadě korejských dlouhých věcí šanci). Nedaří se mi seriálem navázat bližší kontakt, možná že na 16 dílů by to bylo o něčem jiném, ale prostě oba hlavní herci mají mnohem lepší série.

Uživatel Vavča smazal svůj příspěvek.