Tvůrci:
Chris SavinoHudba:
Jonathan HylanderHrají:
Grey Griffin, Lara Jill Miller, Jessica DiCicco, Brian Stepanek, Nika Futterman, Liliana Mumy, Cristina Pucelli, Catherine Taber, Jill Talley, John DiMaggio (více)VOD (2)
Série(7) / Epizody(175)
Obsahy(1)
Napadlo vás někdy, jaké to je vyrůstat ve velké rodině? Jedenáctiletý Lincoln Hlasiťák poskytne divákům pohled na to jak přežít chaos obrovské domácnosti, a to především jako jediný kluk mezi deseti sestrami. (TV Nickelodeon)
Hrají
Christine Baranski
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
BoJack Horseman (2014) (seriál)
Charlyne Yi
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Dr. House (2004) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Chris Naoki Lee
Nejlepší seriály:
Make It or Break It (2009) (seriál)
Jean-Claude Van Johnson (2016) (seriál)
Záměna (2011) (seriál)
Antony Del Rio
USA
Nejlepší seriály:
She-Ra a princezny moci (2018) (seriál)
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Bunheads (2012) (seriál)
Cristina Milizia
USA
Nejlepší seriály:
Arcane (2021) (seriál)
Cuphead na scénu! (2022) (seriál)
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Zeno Robinson
USA
Nejlepší seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Soví dům (2020) (seriál)
Harley Quinn (2019) (seriál)
Gabriel Tigerman
USA
Nejlepší seriály:
Bosch: Odkaz (2022) (seriál)
Silicon Valley (2014) (seriál)
CollegeHumor Originals (2006) (seriál)
Sunil Malhotra
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Legenda jménem Vox Machina (2022) (seriál)
Normálka (2009) (seriál)
Kamali Minter
Nejlepší seriály:
Graig od potoka (2018) (seriál)
The Life & Times of Tim (2008) (seriál)
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Lauri Fraser
USA
Nejlepší seriály:
Invader ZIM (2001) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Cow and Chicken (1997) (seriál)
Amanda McCann
Nejlepší seriály:
Kentaurie (2021) (seriál)
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Ben Pronsky
USA
Nejlepší seriály:
Vinland Saga (2019) (seriál)
Gundam: Sirotci s železnou krví (2015) (seriál)
Kidó senši gundam SEED (2002) (seriál)
Secunda Wood
USA
Nejlepší seriály:
Molly a duch (2021) (seriál)
Solární protipóly (2020) (seriál)
Gen: Lock (2019) (seriál)
Natalie Coughlin
Nejlepší seriály:
Strážce pořádku (2010) (seriál)
Star proti silám zla (2015) (seriál)
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Sabrina Fest
Nejlepší seriály:
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Evan Kishiyama
Nejlepší seriály:
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Malý Sheldon (2017) (seriál)
Future Man (2017) (seriál)
Ashleigh Crystal Hairston
Nejlepší seriály:
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Graig od potoka (2018) (seriál)
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Sirena Irwin
Nejlepší seriály:
Ellen (1994) (seriál)
Vincentův svět (2004) (seriál)
SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)