Nebezpečné vztahy na nás číhají na každém kroku, ať už jde o vztahy v záporném slova smyslu, tak i v tom kladném. Lidé mohou mít krásné vztahy, do kterých však mohou vstoupit nepřejícné osoby. Anebo když jde tzv. do tuhého, lidé se mohou hádat, ať už doma nebo v práci, a v tu chvíli se takový vztah stává nebezpečným... Nový pořad TV Barrandov tak tedy není pouze o vztazích mezi partnery, ale o vztazích všeobecně, o vztazích, do kterých se člověk denně dostává a musí je řešit. Samotná talk show v prostředí českých televizí v tomto kontextu prozatím nemá obdoby, protože v něm budou skutečné lidské příběhy, emoce a konfrontace, které navíc podpoří publikum v sále. (TV Barrandov)

Gemini odpad!

Hraná talkshow snažící se budit dojem reality show ve stylu Pošty Pro Tebe. TV Barrandov mě už nepřekvapuje jenom tím, s jakou vytrvalostí distribuuje do českého éteru další a další dimenze nevkusu a debility. Na druhou stranu spustit takovýhle projekt v roce 2016, vytáhnout pro jeho účely na světlo Honzu "sledujete Áčko, na NOVĚ!" Musila, a obklopit ho naprosto evidentním komparsem, který má za úkol dělat "autentickou atmosféru" a trousit "oduševnělé reakce", to je počin vskutku historický. A jelikož zároveň dokázal v rovině názoru tvůrců na rozpoznávací schopnosti českého diváka trumfnout i zdrcující drzost germánského mušketýra Ingo Lenssena, zaslouží si čistý odpad;) ()

dkas odpad!

To takhle jednou na služební cestě jsem v TV našel tento "výtečný" pořad. To je opravdu naprosté dno! Viděl jsem zrovna díl, kde se dva tatínci hádali s trenérem, že jim nestaví jejich fotbalový hvězdy. Honza Musil je hrozný moderátor, ale ještě horší jsou ti diváci. To trapné přikyvování, rádoby znalci, fuj, hnus. Nikdy víc :-) ()

Matrinx odpad!

Tento pořad je dobrý tak akorát jako základní psychotest na neverbální komunikaci. Má dva výsledky 1) Daný člověk nerozpozná, že tyto "skutečné lidské příběhy, emoce a konfrontace" jsou jen hrané? Že lidé v něm jsou jen špatní herci, které najal Barrandov, aby z diváků dělal blbce? Okej, tak je to naprostý idiot. 2) Není idiot. ()

jarmik odpad!

Že to je sračka, je očividný fakt. Ale ultra rozměr tomu dodá situace, kdy přijdete z práce, omylem přepnete na Barrandov a přítel sestry vaší přítelkyně (otec půlročního chlapečka a jednoznačný heterosexuál) v tomto ukázkovém odpadu hraje přesvědčeného gaye, jehož dlouhodobý vztah ve firmě byl odhalen detektorem lži a investigativním postupem moderátora Musila a jeho týmu. Pak jsem zjistil, že je to brigáda za "slušných" pár stovek korun za to, že ze sebe uděláte jiného "reálného" člověka před desetitisíci lidí v televizi, kteří si u toho koušou nehty, jak srdceryvné drama se před nimi odehrává. Definice odpadu současné TV produkce. ()

asirtes

Psychologický bizár hrubého zrna. Neherci snažiaci sa o pseudo reality show dľa námetu. Natrhnutie bránice možné. Podobne ale aj dvíhanie žalúdku. Zároveň treba uviesť na pravú mieru, že občasné epizódy, kde nie sú použití komparzisti a vyfabulovaný scenár, sú emocionálne silné. Avšak tie prekričí hlučná väčšina tých nahraných. Producentom ani v krajinách ako Nemecko, s daleko vyšším počtom obyvateľov, sa nepodarilo naplniť potenciál bez komparzu a psychologických hier. Tým sa stáva táto show skutočnou fraškou. Odpad si zaslúži len z dôvodu opovrhnutia, čo mi nepríde ako adekvátne hodnotenie. Jednotlivé epizódy sa tak pohybujú vrámci reality show od odpadu až po plnú palbu. ()