Howaito riri

Uznávaná keramická umelkyňa Tokiko (Kaori Yamaguchi) a jej manžel stretnú Haruku (Rin Asuka), ktorá ušla z domu. Vezmú ju k sebe domov, kde ju Tokiko učí keramike. Tokiko má však za sebou temnú minulosť, no jej učnica ju priťahuje viac než čakala. (Arsenal83)

• Niekdajšia populárna herečka pre Nikkatsu Mari Tanaka vzdala hold filmu: "Je to veľmi nostalgické dielo a mala som pocit, že cítim vášnivé city režiséra Nakatu k jeho filmom. Je to ako v roku 1972. Chcel by som odovzdať veľký potlesk dvom hlavným herečkám a poďakovať za ich tvrdú prácu." (Arsenal83)
  • Pre produkciu bol stanovený nasledujúci manifest: "Dĺžka asi 70 minút', jedna sexuálna scéna každých 10 minút, natáčanie v trvaní jeden týždeň', pevné výrobné náklady a originálny príbeh''. (Arsenal83)
  • Režisér Hideo Nakata bol kedysi asistentom réžie v Nikkatsu, ale kým stihol postúpiť na režiséra, Nikkatsu skončilo. Preto je toto jeho režisérska prvotina v tejto "brandži". (Arsenal83)
  • Toto dielo bolo vyrobené a vydané ako súčasť projektu "Roman Porno Reboot'' na 45. výročie založenia Nikkatsu Roman Porn, ktorý do roku 1988 vyrábal v Japonsku filmy pre dospelých. (Arsenal83)
  • Názov filmu v preklade znamená biela ľalia, čo je japonský odkaz na ženskú homosexualitu. (Arsenal83)