Slavnostní galavečer vyhlášení výsledků hlasování o nejoblíbenější interprety české hudební scény. Přímý přenos moderuje Ondřej Sokol. (TV Nova)

ForGump

Konečně po letech (od Krause 2013) snesitelné. V první řadě musím pochválit Ondru Sokola, jemuž se podařilo odbourat nastavenou nudu od Libora Boučka z let minulých a přinesl svěží moderování plné jeho typického humoru. Skvělá práce, z níž je nasnadě vypíchnout děkování Ivany Chýlkové a vtipné zapojení sponzora pořadu a vůbec celý přenos uběhl poměrně lépe, pokud je dobrý moderátor, neboť poslední dobou, na tomto bohapustém a především, co do výsledků již těžko respektovatelném udílení, velmi záleží, kdo ho uvádí, což do určité míry uspokojilo. Přičemž bych nechtěl přechválit, protože jednoduše řečeno přenosu chybí víc kreativity a prostě sledujeme stále to samé dokolečka, předávání, písnička (plus za Ewu Farnou nebo Lucii Bílou - za zpěv, nikoli za její trapné samaritánství), sponzoři, předávání atd. Věřím, že to je těžké. Nu což. Samotný Slavík (dlouho mám dojem, že to není již správný název, zpěv je totiž až druhotný) už je léta k smíchu a jeho výsledky absurdní. Recese s Ortelem je už na pováženou. Kapela, jejíž texty imponují mase lidí jsou blbé a o muzice a zpěvu se mluvit nedá vůbec. Rozhodně se už nechci ani rozepisovat o Pekařovi, Sebastianovi nebo Portym. Tohle je pouze ukázka toho, kam dnešní hudba spěje. A proto pochválen budiž Anděl, o němž nerozhoduje veřejnost, nýbrž skuteční odborníci na pop a hudbu (alespoň v to věřím). Suma sumárum si troufám tvrdit, že letošní přenos byl kvalitativně lepší než předešlé, ale samotný formát soutěže je absolutní trapnost a k uzoufání. 40% ()

El_Shafo odpad!

To jsem zas jednou zapl televizi. :-D Jak by řekl Saša Hemala: "Tato produkce je zajímavá sociologicky i psychologicky. ... A ještě jednou upozorňuji, že tento pořad rozhodně není vhodný pro děti." ()

patmull

Hlavně díky Sokolovi to letos bylo oproti ostatním ročníkům vlastně celkem důstojné a fajn. Sokol je jako moderátor, který se chová přirozeně velmi příjemnou změnou oproti klasickým umělým projevům moderátorů. Dokonce se dalo i párkrát zasmát. Kdo v anketě bodoval, to už je trochu smutnější písnička... (a ne nemyslím jen Ortel). ()

DavidAAAA

No, že Slavíka opět dostal pan Zombie a paní Uječená uhopsaná diblice, to tenhle díl Slavíků nikam nezvedlo. Ale neskutečný výkon Ondřeje Sokola ano. Díky němu se na to skutečně dalo velice dobře koukat. ()

Martin29 odpad!

Nova to opět dokázala vždy, když si řeknu, že větší dno televizní zábavy neexistuje tak mě přesvědčí o opaku. Každým rokem je tam horší a horší moderátor ten letošní moderátor je tak vtipný, že by se tomu nesmál snad ani retardovaný jedinec s iq pod 1. Příští rok tam doporučuji dat nějakou ovci co bude dělat jen Béé Béé věřím, že bude vtipnější. Opravdu mě nepříjde vtipné dělat si z někoho srandu, že nebyl v Řecku a neletěl letadlem (taky jsem tam nebyl a neletěl jsem letadlem a vůbec mě to netíží) co bude příště pozvou si tam někoho bez noh a budou mu říkat Jé ty nemáš nohy a měl si je někdy nebo co?. P.s. ten youtube objev to bylo jako co nebo kdo toho vidím a slyším prvně. ()