Meet the Feebles

všechny plakáty

Poznejte nejdivočejší a nejbizarnější show v režii Petera Jacksona! V loutkové, velice nemilosrdné satiře na centrum zábavního průmyslu a la Hollywood uvidíte vedle pozlátka i bahno neřesti, drog, tvrdého porna a nejšpinavější korupce. Jako třešnička na dortu pak čeká zamilovaný příběh zhrzené hrošice Heidi. (HOODY)

belldandy

Tento film bude možná největším Jacksonovým úletem. A to je už co říct. Roztomilé loutky (jako z dětských filmů) zpívají, souloží, fetují a nakonec se i vraždí. Tu a tam pronesou také nějakou tu nezapomenutelnou hlášku. Ježkovi už budu navždycky říkat jahelníku. (Nemůžu tu nezmínit, vzhledem k tomu, že jsem viděla film na Letní filmové škole, výborný výkon překladatele. Bylo znát, že si dal s překladem práci a našel například i české ekvivalenty pro zřejmě na Novém Zélandě užívané léky. Proti zvyklostem běžným na festivalech své role odehrál a ne jen odříkal a jako bonus dokonce i zpíval.) ()

Galadriel

Ujetina nejvyššího kalibru. Peter Jackson vzal roztomilé loutky a začal se hrabat v tom, co dělají vzákulisí (pijou, fetujou, natáčí porno, atd.). Muzikál, gangsterka, drama, romance, thriller, dokonce tu najdeme i scénu z války ve Vietnamu... Žánry se tu opravdu nešetřilo, stejně tak nechutnostmi. Film, který rozhodně bořil hranice tím, jak je nechutný a netradiční a Peter Jackson v něm ukazuje, jaký je vlastně blázen a šílenec. Na scény s promiskuitním králíčkem, přežírající se sexuálně frustrovanou hrošicí, žáby s absťákem - veterána z Vietnamu, nebo paparazzi mouchou prostě hned tak nezapomenete. ()

Bloody13

Tak tohle nemá konkurenci! Meet the Feebles si dělá prdel z tolika hnusáren, že to hlava těžce pobírá. Sex, AIDS, chlast a drogy jsou vlastně jenom špičkou ledovce. Připočtěte si tlustou hrošici se samopalem, mafiánskou krysu točící snuff, mouchu bonzačku libující si na posraných hajzlech, pohlavně nakaženýho králíka a spoustu jiných, do absurdity dotažených charakterů zvířátek, který si nejde nezamilovat! Navíc, těch pěveckých čísel není tolik, aby sebemíň nudily nebo jakkoliv brzdily neustále se navyšující tempo. Krev, hovna, zvratky - to všechno dostanete měrou vrchovatou. Bomba! ()

Zoidlord

Film, ve kterym plyšáci zpívaj, tančej, fetujou, souložej a znásilňujou a natáčej porno. Taky film, ve kterym hrošice rozstřílí celý divadlo kulometem. Film, kde zajíček onemocní závažnou pohlavní chorobou a kde se moucha v záchodové míse nemilosrdně láduje výkaly. Film, ve kterém nás strhne vyprávění krokodýla o tom, co zažil ve Vietnamu. Co víc dodat? Prostě paráda. P.S. : Navíc mi rozšířil obzory onen "nasal sex" :D ()

Crawler-D

Tento chytře komponovaný snímek s výbornými hereckými kreacemi odhaluje temnou tvář divadelního zákulisí.....v němž každý š... s každým, natáčí se tvrdé porno, uskutečňuje se kvetoucí obchod s drogami, řeší se spor o otcovství, propadá se láskám a hlavně se celé představení rozpadá s osobními problémy jednotlivých účinkujících. Srdceryvné drama s výbornými muzikálovými čísly ;-)....Jestli nejste připraveni na nechutnou podívanou, kterou dřív uměl jako jeden z mála jenom Jackson a nemáte smysl pro krvavý humor, Feebles (.lala..meet the feebles...) vám večer nezpříjemní. ()

• Režisér Peter Jackson nesehnal slepé náboje do M-60, tím pádem se střílelo ostrýma. (HellFire)
  • Pokud se pozorně zadíváte na obecenstvo, uvidíte že většina diváků má na hlavě kartonové krabice, jen několik z nich jsou loutky. (HellFire)

Cage a hladový králík

Cage a hladový králík

27.11.2009

S králíky nejsou žerty. Víme to už od dob Meet the Feebles či Monty Python a Svatý Grál. Film Rogera Donaldsona sice nese téměř disneyovský název The Hungry Rabbit Jumps, ale ve skutečnosti půjde o… (více)