Meet the Feebles

všechny plakáty

Poznejte nejdivočejší a nejbizarnější show v režii Petera Jacksona! V loutkové, velice nemilosrdné satiře na centrum zábavního průmyslu a la Hollywood uvidíte vedle pozlátka i bahno neřesti, drog, tvrdého porna a nejšpinavější korupce. Jako třešnička na dortu pak čeká zamilovaný příběh zhrzené hrošice Heidi. (HOODY)

DJ Obelix

Prave jsem zazil osviceni ... byla tam Hrosice, kterou podvadel manzel a ona se prezirala a nakonec pripravila krutou pomstu ... a pak taky jsem videl souloz mezi mrozem a kockou, kravou a nosalem, krysou a psem, kralikem a vsemi, co maji damske prirozeni ... a mouchu paparazzi ... a krysu rezisera porna ... a divocaka dealera ... a zabu vietnamskeho veterana ... a a a ........ TOHLE BUDU DLOUHO ROZDYCHAVAT!!! Zvracene, uchylne, vtipne, sexualni, cernohumorne, absurdni, GENIALNI - presne jak to mam rad ! ()

Galadriel

Ujetina nejvyššího kalibru. Peter Jackson vzal roztomilé loutky a začal se hrabat v tom, co dělají vzákulisí (pijou, fetujou, natáčí porno, atd.). Muzikál, gangsterka, drama, romance, thriller, dokonce tu najdeme i scénu z války ve Vietnamu... Žánry se tu opravdu nešetřilo, stejně tak nechutnostmi. Film, který rozhodně bořil hranice tím, jak je nechutný a netradiční a Peter Jackson v něm ukazuje, jaký je vlastně blázen a šílenec. Na scény s promiskuitním králíčkem, přežírající se sexuálně frustrovanou hrošicí, žáby s absťákem - veterána z Vietnamu, nebo paparazzi mouchou prostě hned tak nezapomenete. ()

Compadre

Ruce mi to může utrhnout, ale musím dát jen průměrné hodnocení. Peter Jackson natočil naprosto šílenej "kabaret"o úchylných zvířátcích co fetujou, točej porno, střílej se a v jednom kuse pronášej drsňácký hlášky. No, samé hezké věci, ale ty plyšové loutky - to se na mě nezlobte - ty vypadají tak hrozně blbě, že víc hvězd zkrátka nedám. ()

GOREGASM

Po Jacksonovsku úchylný animák (a opravdu nečekejte Pixar :-), který se veze na vlně humoru ala Braindead a myslím, že se nebudu mýlit, když řeknu, že jsem nikdy nic podobného neviděl. Myšleno v tom nejlepší a nejdivočejším slova smyslu. Pídžej tady v mnoha momentech drtí pomyslnou hranu a doslova zneužívá toho, že netočí film s živými herci, protože to by si takovou tunu prasáren dovolit nemohl. Na druhou stranu některé fóry jsou fakt brutálně perverzní a zároveň boží a byť se párkrát netrefí do černého, povětšinou se budete za břicho popadat a několikrát vás napadne, jak zdravě úchylní jste, když se něčemu podobnému opakovaně řehníte :-). 80% P.S. Ježek Wobin je k sežrání, hlavně ten jeho milostný song. ()

Shakers

Možno keby som to videl v HD rozlíšení, by ma to aspoň o trošku viac bavilo, pretože som si občas nedokázal všetko jednoducho zaradiť, pretože Jacskon buď toto točil pod vplyvom alkoholu, alebo to bol naozaj neskutočne nechutný film. No napriek tomu Jacksonov rukopis a jeho réžia tam je cítiť a niektoré fóry a scény nemali chybu. Peter Jackson šialenec a génius zároveň tu používa iba tu šialenú stránku, pretože nič úchylnejšie som nikdy nevidel. Každopádne palec hore za vydarené momenty a za to, že to malo hlavu a pätu. Škoda, že to ale nemalo radšej o dobrých dvadsať minút menej, pretože niektoré pasáže mi prišli až príliš, príliš zbytočné a nezaujímavé. Rozmýšľal som nad tým, ako by to dopadlo s hranými hercami, ale hneď ako som sa nad tým zamyslel som pochopil, prečo sa Jackson vydal týmto smerom. Inak by skratka takú voľnosť nad projektom určite nemal a veľa vecí by musel prepisovateľ a upravovať. Ale kašlať na to. Aj tak by som si pozrel aj hranú verziu. 60% - 3* ()

• Pokud se pozorně zadíváte na obecenstvo, uvidíte že většina diváků má na hlavě kartonové krabice, jen několik z nich jsou loutky. (HellFire)
  • Následující loutky hráli lidé: Heidi, Bletch, Cederic, Sid, Daisy a Barry. (HellFire)

Cage a hladový králík

Cage a hladový králík

27.11.2009

S králíky nejsou žerty. Víme to už od dob Meet the Feebles či Monty Python a Svatý Grál. Film Rogera Donaldsona sice nese téměř disneyovský název The Hungry Rabbit Jumps, ale ve skutečnosti půjde o… (více)