Modrý kód - Série 2 (2017) (série)
Režie:
Libor KodadKamera:
Jakub ŠevčíkHudba:
Dominik RenčHrají:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, Igor Chmela, Eva Podzimková, Jiří Štěpnička, Marika Procházková, Sandra Nováková, Lenka Zahradnická, David Gránský, Berenika Kohoutová, Jana Altmannová (více)Obsahy(1)
Doktoři z urgentu najdou v autě, které parkuje před nemocnicí, faráře se šroubovákem zabodnutým v hlavě. Nasává boj o jeho život. Policie pátrá po pachateli tohoto činu. (TV Prima)
Hrají
Sabina Laurinová
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Bakaláři 1997 (1997) (seriál)
Marek Němec
Československo
Nejlepší seriály:
Labyrint (2015) (seriál)
Zdivočelá země (1997) (seriál)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)
Roman Zach
Československo
Nejlepší seriály:
Svět pod hlavou (2017) (seriál)
Třídní schůzka (2021) (seriál)
Černí andělé (2001) (seriál)
Igor Chmela
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Podezření (2022) (seriál)
Svět pod hlavou (2017) (seriál)
Eva Podzimková
Československo
Nejlepší seriály:
Sedm schodů k moci (2023) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Kosmo (2016) (seriál)
Jiří Štěpnička
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Z hříček o královnách (1994) (seriál)
Marika Procházková
Československo
Nejlepší seriály:
Okresní přebor (2010) (seriál)
Vodník (2019) (seriál)
Trpaslík (2017) (seriál)
Sandra Nováková
Československo
Nejlepší seriály:
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (seriál)
Kancelář Blaník (2014) (seriál)
Lenka Zahradnická
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Spravedlnost (2017) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
David Gránský
Československo
Nejlepší seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Ohnivý kuře (2016) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Berenika Kohoutová
Československo
Nejlepší seriály:
Svět pod hlavou (2017) (seriál)
Terapie (2011) (seriál)
Dabing Street (2018) (seriál)
Jana Altmannová
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Svět pod hlavou (2017) (seriál)
Marek Holý
Československo
Veronika Freimanová
Československo
Nejlepší seriály:
Ochránce (2021) (seriál)
Kukačky (2021) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Vojtěch Vovesný
Česko
Nejlepší seriály:
Autobazar Monte Karlo (2015) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Neviditelní (2014) (seriál)
Jakub Štěpán
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Vzteklina (2018) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Štěpán Benoni
Československo
Nejlepší seriály:
Pustina (2016) (seriál)
Kukačky (2021) (seriál)
Bez vědomí (2019) (seriál)
Kristýna Frejová
Československo
Roman Skamene
Československo
Nejlepší seriály:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)
Pustina (2016) (seriál)
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)