Hvězdně obsazený film, který vypráví pravdivý příběh Molly Bloom, profesionální lyžařky, která se dílem osudu stala provozovatelkou tajných heren pro smetánku nejen z řad hollywoodských hereckých es, rockových hvězd a nejlepších pokerových hráčů, ale i vysoko postavených byznysmenů a prominentů mafie. (Vertical Entertainment)

Hild

Jessica Chastain je královna rolí silných nezávislých žen, na kterých stojí celý film (kdo neviděl Miss Sloane, měl by napravit) a Aaron Sorkin je králem slov, to už všichni víme, ale neznamená to, že jeho přístup musí sedět všem. Ve filmu se 140 minut na diváka nepřetržitě valí jeden dialog a monolog za druhým a není zde žádný prostor nechat diváka oddechnout. Věřím, že pro někoho to může být až vysilující, pokud diváka film nezaujme během prvních 15 minut, zcela se ztratí a nevěřím, že se do filmu může zpátky dostat. Mě film vtáhl od první minuty, Aaron je výborný vypravěč. A pak samozřejmě je tady ten faktor, že jsem žena a příběh Molly Bloom je velmi zajímavý a inspirující, snad každá žena si během filmu musí říct, že by chtěla mít alespoň trochu takové síly, jakou měla (má) Molly. Zároveň jsem nečekala, že závěr filmu může zapůsobit i po emocionální rovině. Velmi silné 4* ()

marhoul

Bezesporu zajímavé téma. Holka je vychcaná jako mraky, nevěřím absolutně vůbec, že s mafiánama netáhla, verdikt soudu je mi toho důkazem. Tahle Molly má hooodně dlouhé prstíčky, pohybovala se roky mezi vlivnými, to by pochopil i blbec... Jessica vypadá jako coura od cesty, ale hrála dobře. Co mi nesedlo, bylo psychologické rozpitvávání jejích běsů z dětství, tahle linka tam být neměla, ale po Jobsovi, kterým mě Sorkin doslova vytočil, dávám za 4. ()

Jara.Cimrman.jr

"Neporušujte zákon, když porušujete zákon." Mezi pokerovou a právnickou terminologií jsem ztracen, ale jenom trochu. Spíš rozumím spojení termínů sportovec a fair play, ale takhle se o hromady dolarů nehraje. To chce ostrý lokty a jejich majitele já nemám rád. Sorry Molly, ale zapomeň na mě, radši půjdu s tvým právníkem Jaffeym na drink. To byl sympaťák. Stejně mě nejvíc bavily ty rozbory pokerových partií, přestože stále nevím, kde jsou v tomto sportu branky, body nebo alespoň sekundy. ()

pepo

Scorsese light, alebo ako si nalozit na svoje plecia prilis vela. Sorkin - reziser podraza svojou neskusenostou potencial Sorkina scenaristu. Jeho praca bola doteraz regulovana majstrami (od Reinera cez Finchera az po Boyla) takze mohli vznikat uzasne filmy. Molly je "iba" ok. A je to skoda. Hlavne kvoli fantastickej Jessice Chastain, ktora si zasluzila lepsie uchopeny film. 7/10 ()

classic

« Ty kokso, vygooglil som si "Poker Princess” , a je to kočka, ako hrom, že dekoltová chastainka sa nemusí vôbec za nič hanbiť, lebo je rovnako s-e-x-y » 『 Oscarový, ‘urečnený’ scenárista Aaron Sorkin napísal príbeh najznámejšej sociálnej sieti F-a-c-e-b-o-o-k, ktorý filmovo zrežíroval nikto menší, ako David Fincher, a ak si ešte dobre pamätáte, postavy tu neustále rapotali, ako staré tetky na trhu, čiže všeličo sa tu poriešilo, a tak isto činí i vo svojom režisérskom debute, kde neobyčajne zaujímavo hrá Jessica Ch. 』Ponuka réžie je na trojitý chod, t.j. flashbacky, prítomnosť a budúcnosť_a trochu tak roztržitý je scenár i réžia zároveň, čiže preskačky odtiaľ a tam pôsobia rušivým dojmom, keď sekvencie s Elbom sú o ničom, s Costnerom celkom fajn, ale najlepší je zlatý, stredný stred, kedy sledujem totálne extravagantnú osobnosť, ktorú extrémne baví to, čomu sa venuje, až jej to postupne prerastá cez hlavu ! _ G-A-M-B-L-E-R-S-T-V-O je nebezpečná vášen, či závislosť, a ako tak pozerám, nevyzerá to tak, že by to bolo na ústupe. „Molly Bloom bola mladá žena, ktorá si išla za svojim cielom” , a Aaron Sorkin mohol iba napísať scenár, a niekto iný sa mal chopiť réžie... Napríklad... ? ()

• Natáčení probíhalo od 9. listopadu 2016 do 9. února 2017 v Torontu. (PaTeXx)
  • Vo filme vidíme Mollynho advokáta, ako počas prípravy obhajoby číta výtlačok knihy "Mollyna hra". V skutočnosti však bola kniha publikovaná až po skončení procesu. (Fabrinka)

Aaron Sorkin a S. B. Cohen spojí síly

Aaron Sorkin a S. B. Cohen spojí síly

27.10.2018

Herec a známý komik Sacha Baron Cohen (Hugo a jeho velký objev) opět jedná o hlavní roli v chystaném politickém dramatu The Trial of the Chicago 7. Snímek, ke kterému napsal scénář Aaron Sorkin (Pár… (více)

PF 2018

PF 2018